• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: BIS s BB10 opravdu nepotřebuješ. Za sebe doporučuju Q10. Klávesnice perfektní a ten systém si zamiluješ :) BB10 mi rozhodně nepřijde, že by zaspal dobu - po multimediální stránce super, prohlížeč nejlepší na trhu a integrace všech zpráv do HUBu mi momentálně přijde jako killer feature, který bych se opravdu nerad vzdával.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Hele tak se mi snazili ted nakukat v T-Mobilu ze na Q10 nepotrebuju BIS, co je na tom pravdy? A mimochodem nejaka osobni zkusenost s Q10? Muzu mit za stejnou cenu Q nebo iPhone, nevim do ceho jit, jsem BB dlouhodobej uzivatel, ale proste zda se mi ze zaspava dobu :-/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MUI: jaky mas kandidaty?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mně je to jedno :) Jen tlumočím. IMHO by to nicemu nevadilo, ale osobne to asi koumat nebudu...staci mi zatim mobilni verze.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: To není ani experiemt... Prostě chci legálně zakoupit aplikaci pro zařízení kompatibilní, nicméně nepodporované Google Play. Vidím to spíše jako problém v distribuci :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MADBANANA: Tak na to teď nemá čas a ať se mu ozveme za měsíc. A prý by byl rád, kdybychom s tím (kvůli licenčním podmínkám gůglu) zatím neexperimentovali.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Napíšu mu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: a nechces se sním domluvit? par nás tu s OS10 je .
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Nesmysl...dev účet je zadarmo. A kdyby se náhodou něco změnilo a já to prošvihnul, tak to klidně může publikovat skrze někoho jiného. Třeba mě.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: prý dev účet u BB aby jsi mohl veřejné publikovat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Co stojí 200 USD?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Tak virtualvoid by asi nebyl proti publikování ma AppWordu ale prý to stoji 200USD a to asi nevydela.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Pokud to půjde, tímto se zde zavazuju, že vývojáři Nyxdroida pošlu sumu za nákup aplikace...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Real APK Leecher. Ke stažení zde
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: hele nevím jak stáhnout apk z marketu kdyz je ta aplikace placená u free aplikací to jde v pohodě. Jestli máš typ tak sem sním ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Nemá tu někdo, kdokoliv, androidí Nyxdroid v .apk abych si jej mohl sideloadnout? Snažil jsem se s spojit s nějakým androidářem a sice jsem po hledání ve svém okolí jednoho našel, ale je to manták, který nemá aktivované platby na Google Play...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak paráda...už tam zase jsem .-) děkuji
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: doma vyzkouším, děkuju
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Vymaž gůglí účet a vytvoř jej znovu. Těsně předtím než zadáš adresu klikni dole na liště na "Advanced" a tam "Exchange Active Sync" a tam zadej m.google.com do pole "Server adress"... Stále nejede?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak jsem to zkusila a nezabralo... můžete mi prosím někdo napsat postup v rychlosti? jestli jsem to neodebrala jen nějak "částečně" protože zrušená aplikace pro synchronizaci je od roku 2012
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN:
    POLOVI: děkuji, jdu na to....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam