• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Už někdo jedete na 10.2.1?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VSUDYCHOD: nes nasi operatori vydaji oficialne tak bude venku leak dalsi verze nebo umre BB:)
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    POLOVI: tyvooole tak to se snad jeste vyplati tam nahrat ten leaknutej system... Nevis jestli to pak pujde nejak jednoduse prehrat tim originalem od operatora?
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    EDNA_JEDNA: v Praze můžu doporučit jedině http://www.shopblackberry.cz/ foun jsem měla na testech (záhadnej problém) sice asi 3 týdny, vrátili ale jako novej za cca 300 kaček
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Prosím poradíte kam dat bb na servis, ev. Kde ni reknou, co s tím je a za kolik by to spravili? Imho mechanicky poškozeni někde u antény; projevuje se hroznym signálem a častým vypadávání hovoru. Díky!
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    VSUDYCHOD: oficialne by mel behem rijna(takze spis ke konci mesice) operatori behem listopadu cesti operatori prosinec a o2cz s plnou hubou kecu jak za to muze BB tak leden spis unor :D
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    Kolega v práci říkal, že to již bylo uvolněno pro testovací zařízení. Takze ostatní tak 14 dni - 3 tydny?
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    nevite kdy vyjde oficialne 10.2 v cechach?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    problem je s jakoukoliv aplikaci co vyuziva google api nejaka, treba ty mapy
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JYYNA: Asi jo... Chtěl jsem to vyzkoušet...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    FIELDMAN: nemá ta aplikace funkci hledání bankomatu podle polohy? Takové myslím mají na bb problém běžet, resp. neběží
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Zkoušel jste někdo sideloadnout Mobilní banku 2 od Komerčky? Nejde mi to...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SMETY: FB jde v kontaktech skryt stejne jako vsechny ostatni sluzby
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Zprávy i při vypnutém FB. Chat se zapnutým.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo tak upgrade dobry. Trochu me sere to propojeni FB s kontaktama, verim, ael ze se to da nekde nastavit jeste. Chvili zvykani na dotykac, asi jeste neumim vsechny grify. Ale jo jako jde to. BTW dovtipil jsem se spravne, ze k prijimani zprav skrz fb je potreba mit FB v pozadi zaply?
    SMETY
    SMETY --- ---
    POLOVI: Jdu na to.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SMETY: koukal si do appworldu jestli ty aplikace nejsou stare a nepotrebuji update?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: podrzis vypinac chvilku a da ti to vybrat
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: app... reboot jsem nezkousel, je na to tlacitko nebo klasika pres baterku?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Jako fb a tw app nebo pres browser? Kazdopadne mne jede oboji. Zkousels reboot?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam