• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    FIELDMAN: zvazujem vyvoj klienta pre to... ak to teda este nikto nezacal riesit.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: Asi jo... Torch 9800. Musím ale ověřit...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    nevala sa doma niekomu zbytocny bb ?
    SMETY
    SMETY --- ---
    FIELDMAN: hmmhmm ok
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Tak na 10.2 jsem to teď zkusil a vlaječka na BB = hvězdička na googlu
    SMETY
    SMETY --- ---
    FIELDMAN: Tu dojebanou vlajecku pak nikde nemuzu najitna web verzi:-/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Hvězdičkám nehovím, tak neporadím :(
    A nepomůže toto ? : http://www.berryreview.com/2013/02/04/easily-star-or-archive-gmail-messages-in-blackberry-10/
    SMETY
    SMETY --- ---
    Jo s tim jsem si uz hral v hospode. Ale mam toho mrte :-/
    Jinak, v gmailu nejde mail oznacit hvezdickou? pripadne si ho jinak separtovat, aby byl pak snadno nalezeny pres webove rozhrani (mastimv prumeru 50-100mailu denne)

    FIELDMAN:
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: A nemáš tam ty kontakty rozdělený. Je tam ikonka takového řetízku, která spravuje spárování kontaktů... ono když je jméno na FB jiné než jméno kontaktu tak se to nespáruje samo a je třeba to udělat manuálně.
    SMETY
    SMETY --- ---
    MILAZAJICEK: Tak je to mozny, ale menit takhle treba 300 cisel?
    P19
    P19 --- ---
    MILAZAJICEK: Kolik za ni? Neposlal bys foto, jak to vypadá na telefonu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILAZAJICEK: Jedna ta baterka mi nakonec přebývá, nechcete ji někdo?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY: nemas tam to cislo ulozene jako kontakt na pevnou linku nebo necotakovyho?
    SMETY
    SMETY --- ---
    A co mi teda hlava nebere. Proc když si zadám sms tak u některých kontaktu (sparovalo se mi to s FB :/) mi číslo nabídne, u některých proste ne a zobrazuje jen mail. Tak musím do kontaktu a najít sms přes ne.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SCHEEZE: Musíš si ten účet nakonfigurovat jako POP3. Pak to půjde....
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    nekdo s i OS6 nejakou sikovnou appku na wifi hovory? viber neni podporovan :/
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: pri smazani se tusim vzdy zeptal jestli smazat na servru nebo jen v mobilu a kdyz ho jednou otevres uz bude precteny :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: vlastne aby zustal na serveru neprecteny kdyz ho smazu v tel. Mam pocit ze to slo.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    prosimvas da se zaridit v nastaveni BB OS 7.1 smazani gmail emailu nesmazalo mail na serveru? BIS Vodafone, nemam bohuzel ten telefon v ruce. Jsem slibil ze se zeptam ;-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Já nakonec k Z10 pořídil extra baterku:
    Extended 4500mAh LS1 Battery Akku Batterie+Back Cover for BlackBerry Z10 / BB10 | eBay
    http://www.ebay.de/itm/261229008222?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

    kryt je docela hezkej perfektně sedí daleko lépe než ten originál. telefon vypadá kapku hůř a je tlustší, váha je více méně stejná a výdrž je skvělá, po celém dni 06-24 dost intezivního užívání mi zbývalo 38% baterie dneska mám po celém dnu 73% (inu víkend).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam