• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: jaky system|telefon?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj. nevíte proč mi nefunguje přihlášení do app worldu? píše mi to buď Internal Server Error
    An internal server error has been detected. Please try your operation again. (EC ) a nebo Expired session
    Your session has expired and you have been logged out.
    Nechci si zakládat novej účet. Tohle se mi to psalo už před pár měsíci, ale to sem to neřešila, ale teď bych si potřebovala něco stáhnout.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Nechce někdo vyměnit Q10 za Z10? Z te dotykove klavesnice mi už jebe. Případně prodám Z10.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Mohl by někdo se Z10 vyzkoušet sideloadlou appku MagicPlan? (.bar mám, dodám; je třeba OS minimálně 10.2)

    Měl jsem jí na iPhonu a teď jí konečně udělali pro Android. Tak jsem si jí sideloadnul, ale dimenze displeje Q10ky a absence otočení obrazu horizontálně jsou na ní příliš... Takže bych rád někoho se Zetkem, kdo tomu dá pár chvil a napíše mi resumé. Řeším oficiální port s developerem, tak ať mám co nejvíc informací.... Dík

    PS: Jedu od včerejška na 10.2.1.575 sice s PIN watermarkem, ale jsem nadšenej... FM rádio, rozpoznání obličeje ve foťáku, vyřešený trable s IMAPem... Snaží se, kluci ostružinoví!
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    TMSH
    TMSH --- ---
    Nedá se někde stáhnout oficiální 10.2, aniž by to muselo jít přímo přes telefon nebo přes link? Používám leaked 10.2.0.149 a systém mi stále hlásí, že mám nejnovější verzi OS...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    P19: Fiat 500
    P19
    P19 --- ---
    FIELDMAN: a co je to za auto? Ja jen abych vedel, jaky si mam koupit :))
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak jsem zakoupil nové auto se systémem Blue&Me - přes Bluetooth propojení s telefonem. Tak mne zajímala kompatibilita a překvapení se konalo: s Q10 to funguje úplně jak víno, stejně jako s Torchem 9800 a Boldem 9780!!! Nejen jako handsfree, ale listování v telefonním seznamu, listování v smskách, čtení sms nahlas (jen anglicky, tedy...) a přehrávání hudby z telefonu. To vše ovládané hlasovými příkazy a tlačítky na volantu - rozuměj tak, že autu řekneš "Play Café del Mar" a ono to podle ID3 tagu najde složku a ještě se tě zeptá jestli chceš pustit celou nebo jen jednu skladbu. Už dlouho jsem z technologie neměl takovou radost...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DABE: nic co pouziva google sluzby vetsinou nejede nebo se neda prihasit pripadne(g mapy)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DABE: Některý ne... Je třeba zkusit.
    DABE
    DABE --- ---
    pardon za lama dotaz, ale opravdu na OS10/10.02 funguji vsechny android aplikace?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kurva mam Q10 a vubec nevim, vo cem se to tu bavite :-)

    Po mesici uzivani dobry, i kdyz obcas zatuhne. FB zlobi - neukazuje vsechny nejnovejsi prispevky, vlastne to ma dost divoky v tom co je novy a co ne. Ale dobry.

    Dal se v tom moc nehrabu. :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    :D
    P19
    P19 --- ---
    Tak jsem se hecnul a objednal Z30 pro sebe Q5 pro ženu (a bráchovi nainstaloval BBM na android). Jsem zvědavej, nemůžu se dočkat :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VIRTUALVOID: Já mám 10.2 a poslední verze Nyxdroidu, co jsem si koupil přes Google Play mě běží na Q10 jedna báseň...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MADBANANA: rozumim ;-) To mi nedoslo. Me to naposled slo :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Včera jsem aktualizoval na 10.2 telefon je furt horkej a baterie se vybíjí i na nabíječce.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VIRTUALVOID: určitě
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SCHEEZE: Když nic jinýho, tak se hodí ho připojit jako USB disk. Každopádně pro mě to má ještě dalekosáhlejší problém a to, že na něm potřebuju debugovat aplikace a když nejde připojit, tak se to dělá dost špatně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam