• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY:
    Ad zaheslování obrázků: v nastaveních to nejde. Existuje zajímavá appka Private Camera, která má vlastní zaheslované úložiště obrázků, ale nejde do ní ukládat obrázky pořízené mimo ni. Jinak pár minut hledání na AppEorldu mi našlo tyto aplikace na heslování/skrývání:
    File Vault
    File Hider V1
    File Locker Pro
    Hide File
    Hide Files
    Hide Files +
    Hide Files for Blackberry 10
    Hiding Files
    RsHideFile
    Privacy Manager

    Ad filtrování zpráv: A jak by sis to asi představoval? Že by se ukládaly jako texťáky? Nebo se filtrovaly už na serveru do adresářů? Zkus to více specifikovat...


    P19: Buď jde zapnout Parental control a pak to blokuje čísla která nejsou v kontaktech. Jinak až v OS verzi 10.2 to začalo podporovat API, takže aplikace na to lze očekávat brzy... Více k tomu zde:
    Anything I can do for call blocking? - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/...ckberry-z10-f254/anything-i-can-do-call-blocking-820451/#post9011975
    SMETY
    SMETY --- ---
    Pratele. Q10. Potrebuju zaheslovat slozku "obrazky". Idealne jestli nekde v nastaveni to jde, nebo offiko app.

    A dalsi vec. Sms od nekterych kontaktu (a i maily pripadne) zda se muzou vyfiltrovat taky do nejake uzamykatelne slozky. Rovnou. Treba v ramci HUB.
    P19
    P19 --- ---
    P19: aha, tak stačilo zadat znovu heslo. Nejaká haluz, snad to nebude blbnout do budoucna.
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj, máte někdo OS 10?
    Když chci něco sdílet, chybí mi možnost Facebook a Twitter. Přitom obě aplikace používám a jsem v nich přihlášen.
    Zobrazuje se to někomu? Třeba v aplikaci Obrázky.
    Díky
    TMSH
    TMSH --- ---
    SMETY: vetsinou funguje, ale obcas ma kratkodobe vypadky - jen mail. kalendar a kontakty bez problemu
    SMETY
    SMETY --- ---
    shet
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Ano, funguje... (Q10 - OS 10.2.1)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Kurva funguje vam normalne BlackBerry a Gmail? Mam Q10
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    RAINBOF: už po několikáté, ale jsem s nima spokojená, tak proč ne.. www.shopblackberry.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    potřeboval bych poradit šikovnej servis na telefony blackberry.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: zrovna včera jsem q10 vydražil na ebay v Německu. :(
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    FIELDMAN: Bohuzel je cerny.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PRASOLET: A není náhodou v bílé barvě, hm?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Mam k prodeji q10. Musel jsem nechat opravit mimo zaruku, jelikoz jsem jej mechanicky poskodil. Zaruka od operatora jiz tedy neni (kupovano u tmobilu). Vse opraveno a plne funkcni. Cena 6000
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Tak to zní jako to, co se mi dělo a čemu pomohlo znovunatažení systému. Na příčinu jsem nepřišel.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: nee...je to klasická žlutá obálka, ale pokud rozkliknu lištu, tak v seznamu "aktivit" není...jedné jsem se teď aktualizací zbavila, ale objevily se další dvě :-D
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Screenshot nemáš, co?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    otázka, možná hloupá...občas, velmi zřídka, mi svítí jakoby nová zpráva, ale není to email, není to zpráva a za boha nemůžu najít co to je...na my world mi taky svítí hvězda, ale není tam žádná aktualizace...až po několika pokusech a totálnímu prolezení celeho telefonu najdu někde nějakou aktualizaci s nízkou prioritou a zpráva zmizí. Je nějaký jednoduchý způsob, jak se dopátrat toho, na co mě to upozorňuje?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    BLACKYT: tak sem si to koupila a nainstalovala přes mobil, na počítači v prohlížeči mi to furt nejde.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: blackberry curve 8520, verze 5.0.0.822 (nevim jestli sem to našla správně). Ale tyhle hlášky se mi zobrazujou na netu. Ted sem zkusila přihlášení přes mobil a chce to nějakej upgrade, tak ja to zkusim jestli to bude tim.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: jaky system|telefon?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam