• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    P19
    P19 --- ---
    FIELDMAN: běží mi headless. Poznáš to tak, že když tu aplikaci vypneš, pořád funguje.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Máte někdo BeBuzz 10? Běží vám headless? Nebo spíše, jak lze zjistit, zdali a co mi běží headless?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nejake reference na Z10? dobré i špatné.
    Jde mi jen o srovnání s jinými dotykáči. Není to pro mě, já sem spokojená s 9900. Dik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Nojo, takových jako ty bude bohužel asi vic. Uvědomili si to dost pozde, i když to imho bylo naprosto essential. Třeba prejdes zase zpátky na BlackBerry ;)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Máš pravdu, že výběr textu je na touchscreenech dost krkolomnej, ať na BB10, iOS nebo Android.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: PRDELKA: Jde mi přesně třeba o operace s označováním textu, který mě na mojí Q10 přivádějí do amoku. Například držet SHIFT a jet trackpadem se nevyrovná sebesofistikovanějšímu ďoubání prstem do displeje…
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MADBANANA: jasny, tak to souhlas
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PRDELKA: Nemluvil jsem o HW klávesnici :) . Měl jsem na mysli trackpad a funkční tlačítka, který mi naopak na Q10 absolutně nechyběj a spíš by mě rozčilovaly stejně jako na 9780.
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MADBANANA: no vidis a hw klavesnice a vydrz na baterie je to jediny co po telefonu chci. touchscreen je taky super (nokia e7 byl ten nejlepsi hardware, kterej zatim kdo u telefonu vyrobil), ale patlat jsem ochotnej na ikonky 1x1 cm a ne na trimilimetrovy pismenka. a to nejsem zadnej velkej spisovatel. nekdo ma rad vdolky, jinej zase holky.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mě ty tlačítka nijak netankujou, ale chápu, že třeba MUI okolo toho namrmlala až až a spousta (ne-li většina) uživatelů legacy BB může teď být hodně nespokojená s BB10 bez tlačítek. IMHO chyba, že s tím přicházejí až teď. Změna ovládání si myslím, že proběhla k lepšímu, ale na navyklého uživatele až drasticky rychle.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jeeeej! Návrat tlačítek pod displejem!
    BlackBerry announces the BlackBerry Q20 - A keyboard phone with the classic trackpad and function keys | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/blackberry-announces-blackberry-q20
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SMETY: Modlit se aby dotyčný telefon někdy zapnul. Dále kontaktovat operátora, policajty a pravidelně čekovat BB protect. Mě se takto podařilo "svého" zloděje vystopovat, pak zavolat policajtům a ti si pro něj dojeli...
    SMETY
    SMETY --- ---
    tak nekdo mi ukrad Q10, prejme mu a BB protect mi hlasi kde je telefon pre 15 dnama kurva co mam delat? Modlit se dopice?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    už vám někomu pípla aktualizace na 10.2.3.2141 ?
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    PRDELKA: Ukazalo se, ze problem je v zarizen. Vyreklamovali mi je dobropisem, protoze vyrobce neni schopen dodat vcas nahradni dily... Nejspis tam bylo nejaky nacasovany kurvitko.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: jj funguje to bez problémů:)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    vsem na 10.2.1 doporucuju rozjet Snap, ted uz to vypada a chova se skoro jako kompletni Play Store, jdou instalovat i koupene aplikace (kupovat samozrejme nejde)

    Snap Google Play client for BlackBerry 10 updated to v2.0 | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/snap-google-play-client-blackberry-10-updated-v20
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Povedlo se?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    MADBANANA: dík
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Jestli máš OS 10.2.1, tak ten postup k nainstalování neřeš a nainstaluj tam rovnou .apk soubor, co někde stáhneš. Nezkoušel jsem, ale věřil bych tomuto zdroji: http://www.androidpolice.com/...e-maps-updated-to-7-4-adjusted-gestures-new-icons-and-not-much-else/ Zkus stáhnout jeden z těch API 15+
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam