• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Takhle už tomu rozumím :) Každopádně pokud to vše nastavuješ standardně (na bbczech budou určitě návody na kdeco) a nefunguje to, tak bych jako nejjednodušší variantu viděl prudit operátora, ať mi to nastaví. Nemám s BIS moc zkušeností, ale vždycky, co jsme ho na nějakým čísle pustili, tak s ničím problémy. Líp poradit neumím :(
    SMETY
    SMETY --- ---
    MADBANANA: Jasny chapu. Trochu mi tekly (cou) nervy, protoze stale bb neumi mail, kontakty etc...

    Mel jsem Curve 9320 T-mobile s BIS sluzbou zaplou. Presel jsem v rijnu na Q10, kde BIS spesl tarif nebyl potreba a slapalo to normalne v pausalu na internet se vsemi sluzbami co mam na BB tak rad (no neni jich moc, ale jsou cool).

    Po tom co Q10 spadlo do ruky nejakymu kryplovi nenechavymu beru zpet Curve 9320. Bohuzel vsak totalne nevim jak rozjet BIS, email, aplikace si s internetem nepovidaj a podobne. Operator mi stale tvrdi, ze BIS mam zaplou. No proste konec. Sere me to a ptam se na radu :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Sorry, ale podobnejm výlevům by prospěla diakritika a interpunkce, protože takhle jde sotva poznat, co ##@*&* chceš.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY: myslím ze když si nainstaluje s do PC BES který je k těm starejm kurvum zadara tak jo, ale když se ti s tím nechce dělat musíš použít služeb operátora.
    SMETY
    SMETY --- ---
    curve 9320
    SMETY
    SMETY --- ---
    Tak ja uz tomu zas nerozumim a jak pres BES nastavit safra gmail a podobny veci...
    SMETY
    SMETY --- ---
    Spis mi jde o to, ze na noprmalnim internetu v telefonu jako Q10 mi to nepojede co?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SMETY: hele ne, stačí i BES.
    SMETY
    SMETY --- ---
    hele na modely curve je porad potreba aktivovat si BIS co?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    SCHEEZE: dík:) našla jsem a funguje:)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BLACKYT: v nastaveni prohlížeče -> zobrazení a akce. Mám tedy Q10, snad je to podobně.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, mam dotaz. Kdyz si chci pustit na blackberry Q5 nejaky video z archivu CT1, tak mi to pise, ze neni adobe flash player. Jde stahnou na BB10 nebo to nejde?
    P19
    P19 --- ---
    FIELDMAN: To nevím, mně prostě funguje :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    P19: No mám právě pocit, že finguje jen v některých případech a zajímá mě, zdali je to monitorovatelné jinak než, "...že pořád funguje".
    P19
    P19 --- ---
    FIELDMAN: běží mi headless. Poznáš to tak, že když tu aplikaci vypneš, pořád funguje.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Máte někdo BeBuzz 10? Běží vám headless? Nebo spíše, jak lze zjistit, zdali a co mi běží headless?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nejake reference na Z10? dobré i špatné.
    Jde mi jen o srovnání s jinými dotykáči. Není to pro mě, já sem spokojená s 9900. Dik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Nojo, takových jako ty bude bohužel asi vic. Uvědomili si to dost pozde, i když to imho bylo naprosto essential. Třeba prejdes zase zpátky na BlackBerry ;)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Máš pravdu, že výběr textu je na touchscreenech dost krkolomnej, ať na BB10, iOS nebo Android.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: PRDELKA: Jde mi přesně třeba o operace s označováním textu, který mě na mojí Q10 přivádějí do amoku. Například držet SHIFT a jet trackpadem se nevyrovná sebesofistikovanějšímu ďoubání prstem do displeje…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam