• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Nemusí mít... Když jsi v hodinách, sjedeš seshora pro možnosti a tam jde ovládat zdali je v BsM zapnuté radio a zdali jsou zapnuté upozornění na hovory...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: bedside mode ma vypnute radio ne?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Jo a ještě jedno přání: Hrozně by mě bavilo, kdyby šla tweaknout Bedside mode tak, aby když mi jedno číslo zavolá podruhý v daném čase, aby telefon začal zvonit... (Příklad: nahánějí mě v noci z práce když je něco super urgentního. Když budou vědět, že zavolat dvakrát mě probudí, bude to fajn...)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Mám dilema Hub++ vs. BeBuzz 10 Pro.... Jde mi o tři kritéria:
    1) spolehlivost hedaless provozu
    2) nastavitelná délka a vzorec vibrací u konktétních akcí (např BBM daného kontaktu)
    3) zálohovatelnost

    Máte někdo zkušenosti?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MADBANANA: nemam
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SAMGARR: Nemáš zapnutej push?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Jak vypnu synchronizaci emailu? Mam ji nastavenou na "manualne" a stejne se mi maily syncuji, napriklad kdyz zapnu data.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    nemate nekdo k prodeji q5?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Celebrate 5 years of BlackBerry World with 5 free premium apps! | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/celebrate-5-years-blackberry-world-5-free-premium-apps
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MADBANANA: Treba ze notifikace z Xabberu (android jabber client) se v hubu pouze zobrazi a musim otvirat xabber abych mohl odpovedet. Ale jak rikam, to jsou male veci.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SAMGARR: Co máš s hubem, že ti pokulhává? A baterka je dneska problém snad všech telefonů...já bych klidně přežil ten telefon o 3 mm tlustší, kdyby vydržel aspoň dva dny. Ale výrobci si myslej, že všichni toužej po telefonech tenkejch jako papír.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    PJGEPR: Ale integrace treba s Hubem pokulhava a zda se mi ze i spotreba baterie neni idealni...ale to nejak preziju.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SAMGARR: aplikace řeší Snap a androidi appky :-)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    skoro vsechno z androidu ti beha i pod BB10. Od 10.2.1 umi rovnou instalovat apk. Doporucuju SNAP, to je pak uz skoro normalni obchod, jde mi instalovat i to co jsem pres Google Play koupil. Cili by ti nemelo nic chybet.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Spokojenost, oproti Androidu co jsem mel predtim je vsechno krasne plynuly. Jen tech aplikaci je pomalu...
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    a jak to slape ? mel jsem strach, kdyz jsem si bb porizoval a radsi vzal q10
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MILAZAJICEK: 4 400kc, prakticky nova, nepouzivana
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: na kolik dneska přijde jetá Q5?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: uz jsem sehnal
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, kdybyste vedeli o Q5 z druhe ruky, dejte mi prosim vedet. Dik.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    SMETY: Takhle už tomu rozumím :) Každopádně pokud to vše nastavuješ standardně (na bbczech budou určitě návody na kdeco) a nefunguje to, tak bych jako nejjednodušší variantu viděl prudit operátora, ať mi to nastaví. Nemám s BIS moc zkušeností, ale vždycky, co jsme ho na nějakým čísle pustili, tak s ničím problémy. Líp poradit neumím :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam