• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    JAMILLOS: tak pardon, nejdřív mě napadla BIS, pak jsem si přečetla po druhý a do BW se dostaneš i bez, stačí WiFi...já jsem se kdysi k BW a aplikacím poprvé přihlašovala/zakládala účet přes komp (telefon k noťasu a Blackberry apps na netu) to jde?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Zdar lidi, potřebuju poradit.
    Mám novou ostružinu ráže 9790. Mám ovšem problém s nastavením Blackberry World. Napíše mi to, že se to nemůže spojit se serverem a že mám ověřit spojení atd. Když jdu do nastavení/zařízení a do BB ID, tak mi to napíše, že bez připojení k síti nelze informace aktualizovat, takže tam ani nemůžu vepsat svůj mail atd.
    Tahle aplikace je asi dobrá na stahování dalších apps, protože jak jsem tak vysledoval, tak na netu toho obecně zrovna moc není nebo to není pro tenhle model.
    Neporadil by mi někdo, případně i nějakou alternativu? Nevim, jestli by mi s tímhle na O2 poradili. Díkes.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nevím jak ostatní, ale mně to zavibruje jako sms a pak se objeví tohle a navede mě to do App World...

    KUBULA
    KUBULA --- ---
    WERONYCZKAA: taky mi chodi. mam za to, ze to dela BatteryDoctor
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Mě to nedělá a jediná aplikace, která mi to dělala byl App Stalker a ten to dělat měl.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    no na telefon :D BB 9900..takové to APP of the day, nebo tak nejak z BB World..nevim jestli to nedělá nejaká aplikace, ale neprijde mi, ze bych tam měla nějaké blbosti...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Kam ti chodí?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    jdou nějak vypnout ty nabídky aplikací co chodí?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    HEXXX: V prohlížeči se ti ti přehraje. I na pozadí... a s ovládáním media tlačítkama. A gratuluji, vítej v ostružiní.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    jo a nevite jak donutit tu Hudba aplikaci prehravat m3u radia ? web prohlizec to prehraje, ale tohle ne. vlc z androida to take nedava.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    ahoj, mam ted nove blackberry a nechapu jak jsem bez toho mohl zit, super vec :).
    nevite zda to sifrovani nejak vyrazne konzumuje baterku/procesor ? dal zkousim hledat nejake info o pouzite technologii a nicmoc jsem zatim neobjevil.
    zasifroval jsem pament telefono s tim, ze tam budu ukladat pracovni dokumenty a nepracovni kraviny na nesifrovanou sd. jen chci dlouhou vydrz a bezpecnost.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    TLOUDEV: Dík! Učim se tyhle dotykový vymoženosti hrozně pomalu.
    TMSH
    TMSH --- ---
    EVZENECEK: Tak jsem byl slepej.. díky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ATTILAH: dvouma prstama... jako na mapach.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Prosimvás, začátečnickej - jak se přibližuje při focení? V BB10.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    TMSH: Aplikace telefon --> Nastavení (přejetí prstem od vršku displeje dolů) --> Odpovědět nyní
    TMSH
    TMSH --- ---
    Nevíte prosím, kde se na BB10 nastavují předdefinované zprávy k odeslání při odmítnutí hovoru? Nemůžu to najít...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: lze. Nechtěl jsem do toho vrtat. BIS je služba kterou si každý operátor vede nebo vedl tak nějak po svém a dle svých kapacit. Takze klidne v rámci balíčku. Jeden tomu říkal email jiný BlackBerry internet a podobně. Stále ho mají protoze je nemalo zákazníků kteří mají starší BB. Možná už ho nenabízejí ale provozovat ho musí. U O2 jsem v životě nemel žádnou službu zrusenou rychleji. Mám od nich jiný neomezeny internet včetně volání které u BIS platíš zvlášť. Vyšlo me to levněji ale přišel jsem o levný roaming. Dokáží s tim žít. Buď si to prictu k nákladům na dovolenou nebo mi to vydělává a pakto také neresim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam