• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevíte někdo, čím může být, že mi občas nedojdou celé sms? děje se mi to od vícero lidí, ale jim odemě chodí vše v pořádku
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Používátě někdo na 9790 nějakej (free) antivir?
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    SAMGARR: ocekavam, ze se vse zmeni k tomu stejnemu jako pri vydani 10.2. stale ten nejlepsi mobilni system na svete.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Prave stahuju update 10.2.1.2941...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TLOUDEV: s vdf mas roaming pres passport ne? zaplatis 300 a mas svoje data i v zahraničí.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hmmm tak ve VF me s BIS na systemu 10 vyhnali ze pry jiz neni systemem podporovan a data jdou normalne via operator a jeho program. takze o levnym roamingu si muzu nechat zdat...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DARUMA: Blackberry World se to jmenuje. V čem ti nevyhovuje kalendář? Pro mě je to naprosto esenciální záležitost a důvod mít BB.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FIELDMAN: :-) Já BlackBerry vůbec neznám. ;-) Tam není něco jako Google play kde si můžeš stáhnout aplikace když ti nativní nevyhovují?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DARUMA: Ano, rád. Jmenuje se Kalendář a je už předinstalovaný... :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Poradili byste mi prosím nějaký dobrý a sofistikovaný kalendář pro OS Blackberry 10? Díky. Něco jako je pod Androidem například Business Calendar.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: A předtím sis myslel, že je k čemu?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: aneb "kdyz vsechno selze, precti si manual". asi si ho prectu, tusim netusene moznosti ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA: pretahovani = drag'n'drop. klik = "Tuk!". nepodsouvej mi co si myslim, ja ti taky nepodsouvam. peace.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FLUMO: Klikani na tu bublinu vlevo/vpravo prave nahrazuje ty sipky!
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: Bud nechapu, co myslis tim 'pretahovat' a nebo si myslis, ze jsou vsichni useri idioti.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    TLOUDEV, SCHEEZE: klavesovy zkratky pouzivam, kde se da, to ale nesouvisi nijak s faktem, ze bublina klitak nenahradi, to uz je lepsi android smart keyboard se sipkama (imho)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    to jsou experienced users co si nikdy nepusetj tutorial jak se s novym OS pracuje. Znam to, ale doporucuji. Je tam spousta vychytavek ktere nejsou nijak videt. Prace s textem je docela pohodlna, jen clovek musi vedet jak. Klavesove zkratky a nejaka gesta si clovek musi objevit tak nejak sam. To je politika BB.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA:
    FLUMO: ta bublina se da normalne pretahovat. nez mi to docvaklo, chvili to trvalo, ale uz jsem se s tim naucim a je to celkem i prijemny.. sipky bych mel radeji, ale kde nic neni...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já jsem včera s velkou slávou zjistil, že když na tu bublinu klikneš vlevo/vpravo, tak kurzor poskočí o jeden znak doleva/doprava. A to to ulehčí velice!
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FIELDMAN: jsem na tom uplne stejne, ta bublina pohyb v textu neulehcila.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam