• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: Tak to si asi nejake starsi model BB koupim.

    Vic ja 7.000 za to nedam. Doporucil by mi nekdo nejaky model? Jako jestli treba ta Q5 nebo nejaky z te rady co ma vzdy 4mistne cislo modelu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ISATAG: V základu jsou tak i tebou zmíněné kraviny, ale jdou smazat. Opera na BlackBerry není, ale já používám Evolution Browser. WhatsApp je android port, ale jede fajn. na nativní appku se čeká...
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Jo a jeste mam dotaz. Co v sobe ma BB v zakladu, kdyz se koupi? Ja totiz nepouzivam facebook a podobne kraviny a vadi mi, kdyz tam porad bezi nebo prekazi neco o co vubec nemam zajem. Chci tam jen email, web prohlizec idealne operu a whatsapp.
    Na androidu jsem to driv vyresil tak ze jsem si dal custom ROM a tu oficialni smazal.
    Tady se to resi podobne nebo je to v tomhle smeru pratelstejsi? :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BOUCNER: mam BB10 a ucet na Google Apps a nepozoruju zadny problem
    SMETY
    SMETY --- ---
    BOUCNER: me sere...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SMETY:
    FIELDMAN --- --- 9:12:12 18.9.2013
    2 odpovědi
    BOUCNER: Google ukončil podporu Google Sync protokolu a BB synchronizace jede na jeho zbytcích. Takže přesně jak řekl POLOVI: odebrat a přidat účet u mě zabralo. Horší jsou účty s Google Apps... Tam to zlobí pořádně.
    SMETY
    SMETY --- ---
    BOUCNER: ok, diky. Jinak co si predstavit pod tim "oni uz to aktivne nepodporuji" ? :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SMETY: to znám, už jsem to tu řešila, tak převezmu štafetu. Znovu si nastav na BB svůj gmail účet. Oni už to aktivně nepodporují, takže je potřeba to znovu "nahodit", smazat email a znovu zadat...udělalajsem to jednou, od té doby pořád jedu jak mám...
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: To nemam. Ja momentalne hledam spolehlivy a alespon trochu bezpecny smartphone. A BB mi prijde jako velmi dobra volba. Da se tam to Pgp dostat nejak normalne bezplatne? Ja hledal informace na internetu a co jsem vykoukal, tak vsude se za to nejak plati..
    SMETY
    SMETY --- ---
    Fok, vubec se mi nechce sync gmail resp calendar s calendarem v BB, nevite nekdo proc a pripadne co s tim?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ISATAG: ...a pokud máš svůj server a na něm BES (systém od BlackBerry), tak tě nebude špehovat nikdo krom admina :)
    NICKNAME
    NICKNAME --- ---
    JANIS1: jo, ale špehuje tě jenom BlackBerry a jenom když budeš chtít
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Zdravim, mam dotaz. Podporuje Blackberry OpenPGP na sifrovani mailu a komunikace? A je to celkove bezpecnejsi a mene smirovany pristroj nez android, win apple atd?
    Driv jsem mel HTC Android, ale ted uvazuju o koupi Blackberry. Diky za odpoved.
    BONGO
    BONGO --- ---
    zdedil jsem BB 9380 (OS je 7) a zaboha do nej nemuzu dostat kontakty, co mam zalohovane v xls..nekdo nejaky tip jak na to? a jake aplikace nejcasteji pouzivate? zajimaji me mestske i outdoorove, pocasi, proste tipy na vsecko..snad do toho proniknu, zatim jsem z te platformy dost frustrovany
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Tak u mě to jede krom zmíněného bugu naprosto parádně
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HEXXX:
    Z47TC: Potvrzuju, s novum updatem v mistech kde je slabsi signal uplne vypadne, je potreba vypnout a zapnout radio a pak vetsinou naskoci.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: ...a SQN100-3?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    Z47TC: taky se mi obcas na q5 ztrati signal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam