• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Tak u mě to jede krom zmíněného bugu naprosto parádně
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HEXXX:
    Z47TC: Potvrzuju, s novum updatem v mistech kde je slabsi signal uplne vypadne, je potreba vypnout a zapnout radio a pak vetsinou naskoci.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: ...a SQN100-3?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    Z47TC: taky se mi obcas na q5 ztrati signal
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: A co máš za mašinku?

    Já za sebe musím říct, že po upgradu na mé Q10 vše běží, jak má. Jen se mi objevil ten bug, že se mi někdy dvakrát za sebou stiskne klávesa při psaní...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    takze po prechodu na 10.2.1.2941 musim konstatovat
    - po upgradu :
    ::ztraci se mi signal operatora, obcas se to sekne tak ze muzu pouze tisnove volat a musim vypnout zapnout telefon,
    ::kolisa BT prenos na HF v aute, takze v pulce hovoru prestavam lidi slyset,
    ::zamrza mi obcas celej telefon

    kdybych nebyl linej tak uz sem davno downgradoval
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    DARUMA: popripade si pres chrome nainstalovat SNAP, pres ktery nainstalujes androidi aplikace
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevíte někdo, čím může být, že mi občas nedojdou celé sms? děje se mi to od vícero lidí, ale jim odemě chodí vše v pořádku
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Používátě někdo na 9790 nějakej (free) antivir?
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    SAMGARR: ocekavam, ze se vse zmeni k tomu stejnemu jako pri vydani 10.2. stale ten nejlepsi mobilni system na svete.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Prave stahuju update 10.2.1.2941...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TLOUDEV: s vdf mas roaming pres passport ne? zaplatis 300 a mas svoje data i v zahraničí.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hmmm tak ve VF me s BIS na systemu 10 vyhnali ze pry jiz neni systemem podporovan a data jdou normalne via operator a jeho program. takze o levnym roamingu si muzu nechat zdat...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DARUMA: Blackberry World se to jmenuje. V čem ti nevyhovuje kalendář? Pro mě je to naprosto esenciální záležitost a důvod mít BB.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    FIELDMAN: :-) Já BlackBerry vůbec neznám. ;-) Tam není něco jako Google play kde si můžeš stáhnout aplikace když ti nativní nevyhovují?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DARUMA: Ano, rád. Jmenuje se Kalendář a je už předinstalovaný... :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Poradili byste mi prosím nějaký dobrý a sofistikovaný kalendář pro OS Blackberry 10? Díky. Něco jako je pod Androidem například Business Calendar.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: A předtím sis myslel, že je k čemu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam