• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    ISATAG: osobne mi na q10 chybi jen klavesy na prijeti/polozeni hovoru. rolovadlo vubec ne, vsechno jde uplne skvele dotykove, gestama. v ruce sedi spickove a vubec, je to to nejlepsi, co je na trhu
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ISATAG: jestli netrvqs na černý tak v Liberci do prodávají bílé http://www.max-shop.cz/blackberry-q10-white
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Tak jsem si nastudoval neco vice o Blackberry a myslim ze v soucasne dobe je to nejlepsi reseni v oblasti smartphone. Koupim si Q10. Sice by se mi vice zamlouvalo neco s navigacnima klavesama ale myslim, ze vzhledem k tomu, ze se to primarne ovlada dotykacem to bude ok. Mate nejakou zpetnou vazbu na chybejici navigacni klavesy u Q10? A pracuje se s tim dobre? Chci ho hlavne na komunikaci, tedy psani, videohovory, maily, internet. Zadne hry nebo neco takoveho. Ani hracicky. Maximalne neco na upravu fotek, ktere taky hodne posilam.

    A myslite si ze ma cenu pockat si do konce roku jestli to zlevnej, kdyz maji prijit nove modely? Ten Blackberry Classic bude asi fajn, ale podle me bude dost drahy a naopak tu Q10 by mohli zlevnit. 10k je porad dost.
    P19
    P19 --- ---
    Zdravím. Od včerejšího odpoledne mi přestal BBM doručovat zprávy. Cokoli pošlu, vidím pouze se šedou fajfkou a zpráva nikdy příjemci nedorazí (taky BB).
    Mně zprávy chodí, ale odesilateli se jeví jako nepřečtené, i když jsem si ji přečetl.
    Nesetkal jste se někdo s tím?
    Díky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SAMGARR: prelom leta/podzimu ale bude dostupna jen s BB pasport a classic konecm roku pak 10.3.1 pro ostatni zarizeni
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tusite kdy bude dostupny 10.3 update?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    nemáte někdo k dispozici nebo nevíte kde se dají sehnat(koupit) samolepky BB? Z BB Jam v Amsterdamu jsem si jich pár přivetzl a teď vracím notebook a docela bych rád poleipl i ten nový.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ISATAG: tak to tu q5 nebo q10, proc chces ten BES?
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    HONCKA: Jjo, jsem zacatecnik Pred tim jsem mel android a s tim jsem si podle webovych navodu pohral podle svych predstav. Ale tady mi to prijde krapet slozitejsi a nepristupnejsi. Tu Z radu nechci protoze nemam rad psani na dotykove klavesnici. Da se na internetu zadarmo najit a stahnout ten BES system? Ze bych si udelal nejaky jednoduch server z nejakeho stareho pc.. To bych asi s trochou snahy a google zvladnul..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SAMGARR: já mám OS7, já si ještě počkám
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ISATAG: jestli jses zacatecnik, tak jdi urcite do neceho se systemem 10, do 7 k se vejdes se z10, q5, nebo jetou q10
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ISATAG: Koupil jsem jetou Q5 a nic mi nechybi, doporucuju. Jde sehnat od 4000 Kc.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: Tak to si asi nejake starsi model BB koupim.

    Vic ja 7.000 za to nedam. Doporucil by mi nekdo nejaky model? Jako jestli treba ta Q5 nebo nejaky z te rady co ma vzdy 4mistne cislo modelu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ISATAG: V základu jsou tak i tebou zmíněné kraviny, ale jdou smazat. Opera na BlackBerry není, ale já používám Evolution Browser. WhatsApp je android port, ale jede fajn. na nativní appku se čeká...
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Jo a jeste mam dotaz. Co v sobe ma BB v zakladu, kdyz se koupi? Ja totiz nepouzivam facebook a podobne kraviny a vadi mi, kdyz tam porad bezi nebo prekazi neco o co vubec nemam zajem. Chci tam jen email, web prohlizec idealne operu a whatsapp.
    Na androidu jsem to driv vyresil tak ze jsem si dal custom ROM a tu oficialni smazal.
    Tady se to resi podobne nebo je to v tomhle smeru pratelstejsi? :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BOUCNER: mam BB10 a ucet na Google Apps a nepozoruju zadny problem
    SMETY
    SMETY --- ---
    BOUCNER: me sere...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SMETY:
    FIELDMAN --- --- 9:12:12 18.9.2013
    2 odpovědi
    BOUCNER: Google ukončil podporu Google Sync protokolu a BB synchronizace jede na jeho zbytcích. Takže přesně jak řekl POLOVI: odebrat a přidat účet u mě zabralo. Horší jsou účty s Google Apps... Tam to zlobí pořádně.
    SMETY
    SMETY --- ---
    BOUCNER: ok, diky. Jinak co si predstavit pod tim "oni uz to aktivne nepodporuji" ? :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SMETY: to znám, už jsem to tu řešila, tak převezmu štafetu. Znovu si nastav na BB svůj gmail účet. Oni už to aktivně nepodporují, takže je potřeba to znovu "nahodit", smazat email a znovu zadat...udělalajsem to jednou, od té doby pořád jedu jak mám...
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: To nemam. Ja momentalne hledam spolehlivy a alespon trochu bezpecny smartphone. A BB mi prijde jako velmi dobra volba. Da se tam to Pgp dostat nejak normalne bezplatne? Ja hledal informace na internetu a co jsem vykoukal, tak vsude se za to nejak plati..
    SMETY
    SMETY --- ---
    Fok, vubec se mi nechce sync gmail resp calendar s calendarem v BB, nevite nekdo proc a pripadne co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam