• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    MADBANANA: no zkusila sem, ale tím to není....jen tak pro informaci, co se stane, kdyz zadam spatně 10 pokusů?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Pokud se na BB ID přihlásíš v prohlížeči na počítači a se stejnými údaji ti to nejde na telefonu, pak si zkontroluj klávesnici (Y/Z), alt, shift a pokud se ti to ani po kontrole nepovede, pak doporučuji kontaktovat BB support.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    UNTOY: jestli někdo nemám podobný problém. když sem se přihlašovala, tak jsem si změnila heslo na internetu a přihlásila se onine, potom mi ale to stejné heslo které mi šlo na počítači nešlo zadat....
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    Odpovedel bych, ale nechapu otazku. BB ID jsem si zalozil v CR a telefon pouzivam v zahranici se zahranicni SIM bez problemu.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nikdo? mám poslední 2 pokusy na zadání hesla, tak to nechci promarnit :D
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    zdravim, jak je to s blackberry ID, kdyz menm simku v zahranici? je potreba vytvorit si nove id nebo jak to funguje? nutne se potrebuju aktivovat nove cislo(novou simku) a nemuzu se dostat pres to prihlaseni, porad mi to hlasi spatny password...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BLACKYT: Naistalovat Snap a přes něj se instaluje a aktualizuje všechno androidí... Ke stažení níže, včetně návodů na instalaci (je třeba sideload)
    Snap - Red Light Of Love, Ltd.
    http://redlightoflove.com/snap/
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, potrebovala bych poradit, jak na BlackBerry Q5 nainstalovat jednu appku delanou na android. Tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.ackee.a4f.mightysounds&hl=cs
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Treba to nekomu pomuze, stejne jako ted me. Funguje i pro subscribed kalendare.
    Syncing BB10 Calendar with iCal via Google Calendar. Walk through - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/.../syncing-bb10-calendar-ical-via-google-calendar-walk-through-829829/
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mám z30 nevíte jestli v hubu nějak jde nastavit na mail příznak dokončeno?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAMGARR: Ano, spousta... Koukni na AppWorld a když tak strejda Gůgl napoví
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Existuje aplikace pro bb10, ktera umi prekladat text snimany fotakem jako umi google translate na androidu? Dik.
    TBC
    TBC --- ---
    Je nejake reseni jak zprovoznit komunikaci s MS Exchange pre EAS pokud mam Office365, kdyz nemam os 10, ale stary BB ktery jeste nema primou porodoru ActiveSync jako 10tka, a mam operatora T-Mobile, co zrejmne nema "proxy bes" co mel napriklad Vodafone?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    HEXXX: to je samotrejme nutnost, preci nebudu zlodejum mobilu davat sva data, ze.. nicmene problem - ten opravdovy - je neexistence sw pro linux.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    SAMGARR: problem je spise v tom, ze ma sifrovanou kartu...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SAMGARR: ...a to je prave ten fuckup u q10 - potrebujes proprietal soft.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TLOUDEV: moje Q5 umi kartu pripojit jako mass storage device, linux s tim nema problem...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...osobne mi Q10 vyhovuje maximalne, az na... az na BigFuckUp linuxu. neexistuje momentalne nejaka normalni cesta na prenos dat z telefonu/karty na linux (kartu mam samozrejme sifrovanou, zeano..) - jediny zpusob je samba pres wifi, v okamziku kdy nemate k dispozici wifi (jeste navrch bez client isolation), data zkratka do linuxu nenalejete. dost voser, vcera jsem si tim pekne nabehl - stahnul jsem do telefonu iso lubuntu a nemel jak jej jak pretahnout do compu (zde se sesly dva fuckupy: tento a absence hotspotu na edge)
    jsem zvedav, kdy si BB uvedomi, ze taky existuje linux... v predchozich verzich se pry USB tvarilo normalne jako mass storage, nevim co je vedlo k bblink a jinym proprietalnim resenim :-(
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: Kvuli tomuhle jsem spis zvedavej na kapacitni klavesnici passportu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: no je pravda, že se OS10 nedělám, tudíž nemůžu soudit...třeba nakonec taky skončím s Q10tkou...protože její cena půjde dolů...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Nepopírám, že to má své opodstatnění, jenom jsem tomu sám nepřišel na chuť. Doba ovládání telefonu šipkama je pryč, trackpad byl/je velice pokrokovou alternativou těchto šipek. Jenom říkám, že systém BB10 už trackpad nepotřebuje, ale zároveň tam měl být hned u prvního mobilu klávesnicového s BB10 zkrátka proto, že všichni uživatelé BB ho zbožňují.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam