• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PEDROBEAR: Vlastně máš pravdu... Já jsem si předělal hlasitosti jednotlivých tracků, co mám na upozornění a před BeBuzz si je přiřadil...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    FIELDMAN: bebuzz bohuzel volume neumi, prijde mi ze to umi to samy co defaultni bb system
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PEDROBEAR: Nejsi a není... Umí potunit například BeBuzz nebo další appky na notifikace
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Už jste někdo instalovali 10.3?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    sem asi blbej ale neni nekde v Blackberry 10 nastaveni separatniho nastaveni volume pro vyzvaneni pro hovory a oznameni (sms / maily / IM)?
    DBR
    DBR --- ---
    ED_EDDIE: odlepoval jsem ruplej digitizer na BB9800 a uplne vpohode ....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: co kolega delal nejakyho samsunga, tak to bylo trosku videt, kdyz si se na to fakt soustredil a hledal to, ale je to dost oser, mnohem lepsi je koupit si to sklicko i s digitizerem
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: a když to nalepí s je to pak vidět?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: jde to u nas na servisu jsme to odlepovali na masine, co mame na predehrev dps
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ED_EDDIE: jestli to je lepený jako u ostatních telefonu tak je výměna spis nemožná.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    MILAZAJICEK: o koupi nejde, netroufám si ho vyměnit.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ED_EDDIE: a proc ho nekoupis na amazonu?
    SKUHRY
    SKUHRY --- ---
    ED_EDDIE: No me se tu vali jedna mrtva 9900 vali, digitizer by mel bejt ok. Je to vec fw. Jestli ji chces muzem se nejak dohodnout, ale doubat se v tom nebudu:)
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Rupnul mi digitizer na BB 9900, nemáte někdo tip, kde mi to vymění? Na shopblackberry.cz mají samotný díl za 900,- což mi přijde dost, když se dá na amazonu koupit za 15,- USD.
    P19
    P19 --- ---
    HONCKA: A navíc si to jako freelancer musím platit sám.
    P19
    P19 --- ---
    HONCKA: To je přesně co nechci, protože dělám z domu a hodně cestuju, takže bych to tahal pořád sebou.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    P19: tak si nech wokeni kram v praci na testovani a Z30 na normalni pouzivani :)
    P19
    P19 --- ---
    Zdravím,
    snad to není moc offtopic. Prodám svoji 3/4 roku starou Z30 v perfektním stavu, ještě s původní folií a magnetickým pouzdrem.
    V práci přecházím na vývoj pro Windows Phone a dvě placky nechci, jinak bych ji nedal z ruky.
    Kdyby měl někdo zájem, cena dohodou do PM.

    PS: Praha/Brno
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SAMGARR: To i já. Příjemný překvapení
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    FIELDMAN: Teda, jsou to lepsi ceny nez jsem cekal, u Classic jsem cekal tak 14k a u Passportu 20k.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam