• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám trochu problémy s novým telefonem :)
    V Q10 ..když uložím telefonní číslo do kontaktu, kterej je tahanej z FB, cislo se po ulození neuloží :)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: kdes ho mela šanci vohmatat?
    P19
    P19 --- ---
    Měl by někdo zájem o Z30?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    premyslim o q10, na heurece se da sehnat uz za 6500. pristi mesic mi prijede navsteva z kanady, myslite ze by se tam dala sehnat levneji? co jsem tak googloval tak jsem zatim nachazel vyrazne drazsi...
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Měl bych tu 9600 Bolda s špatným kontaktem v displayi včetně koženého pouzdra a zadního ochranného krytu, kdyby měl někdo zájem piště do zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: no já mám právě taky 7čku...ale když jsem zjistila, kdy mi končí smlouvaa jelikož mám v plánu passporta, tak to asi nechám být zatím...l
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KUBULA: zdarma bych tomu uplne nerikal... data roaming je furt drahej jak svina.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: bb10 uz nejede ten tradicni BIS a je tak zdarma ne? ovsem nemam overeno, mam bb7
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: to je nechutný...já právě zjistila, že přeci jenom platím u tmobilu....no toto je asi poslední kapka...doufám, že jakožto nový zákazník příští rok na jaře dostanu možnost passporta na splátky a tmobile mi může....
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: neplati;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    chápu správně, že BIS se u vodafonu neplatí?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EXCITE: jeste je moznost si nahodit 10.3 rom a v ni je integrovanej amazon appstore
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EXCITE: nevim, ja to instaloval podle navodu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HONCKA: teď ale koukám ,ten návod na instalaci SNAPu vyžaduje pc a Chrome na compu.. to je pro mne problém... jinak to nejde?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EVZENECEK: já to tahal rovnou z Q10 přes rozhraní qoogle play, SNAp neznám, může mi ho linknout?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    EXCITE: Nesmíš to instalovat přes Google play z kompu, ale přes SNAP - BB aplikaci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mám BBQ10, zkoušel jsem nainstalit nějaký Android apky z Google play a prej "nemám zařízení".. víte jak na to?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    TLOUDEV: Jo, to je správná diagnóza. Nicméně dynamická IP odpovídá, tu skutečně dostávám. Různě na webu jsem dohledal, že dost lidí řešilo stejný problém, který se časem vyřešil nějak samovolně, tj. po pár synchro přes kabel začala běhat i wifi neznámo proč a jak, ale začala. Leze mi to na nervy hlavně proto, že doteď jsem měl motorolu, kde s pomocí app Motocast stačilo dorazit domů, zapnout wifi a např. fotky se automaticky přetáhly do compu, aniž bych musel někde hledat kabel nebo nějakou app v compu vůbec zapínat. Link by teoreticky měl být schopen fungovat podobně, ale prakticky se to nedaří...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam