• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EXCITE: nevim, ja to instaloval podle navodu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HONCKA: teď ale koukám ,ten návod na instalaci SNAPu vyžaduje pc a Chrome na compu.. to je pro mne problém... jinak to nejde?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EVZENECEK: já to tahal rovnou z Q10 přes rozhraní qoogle play, SNAp neznám, může mi ho linknout?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    EXCITE: Nesmíš to instalovat přes Google play z kompu, ale přes SNAP - BB aplikaci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mám BBQ10, zkoušel jsem nainstalit nějaký Android apky z Google play a prej "nemám zařízení".. víte jak na to?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    TLOUDEV: Jo, to je správná diagnóza. Nicméně dynamická IP odpovídá, tu skutečně dostávám. Různě na webu jsem dohledal, že dost lidí řešilo stejný problém, který se časem vyřešil nějak samovolně, tj. po pár synchro přes kabel začala běhat i wifi neznámo proč a jak, ale začala. Leze mi to na nervy hlavně proto, že doteď jsem měl motorolu, kde s pomocí app Motocast stačilo dorazit domů, zapnout wifi a např. fotky se automaticky přetáhly do compu, aniž bych musel někde hledat kabel nebo nějakou app v compu vůbec zapínat. Link by teoreticky měl být schopen fungovat podobně, ale prakticky se to nedaří...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: AP - access point, ke kteremu jsi pres wifi pripojen. Ale je zvlastni, ze si muzes pres wifi prochazet soubory v compu... takze to asi nebude ten hlavni problem. IMHO by mohl byt druhy problem - opet spojeny s wifi - ze dostavas dynamickou IP a tedy pocitac nevi, na jake IP tvuj telefon hledat. Tedy spise mi to prijde nez problem BB jako problem se siti (teda... TVUJ problem se siti, nikoli obecne "problem". Zkratka na nektere veci musis mit znalosti, ktere pravdepodobne nemas.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    TLOUDEV: Po pravdě, netuším, co je AP. A comp je připojený přes wifi stejně jako telefon.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...teda zalezi asi taky, zda mas comp pripojeny do site kabelem nebo take pres wifi... pokud kabelem, pak by tomu tvuj popis odpovidal (na comp se z telefonu dostanes). pokud take pres wifi, pak je to pro me trochu zahada.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: hmm, zde bych videl spis problem na AP ze mas mozna nastavene client isolation, nicht wahr?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    YARDIK: Kdepak, mail jen soukromý. Nicméně ono to v podstatě funguje. Jenže to funguje jen přes drát, ne přes wifi, což je to, co mě štve.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    JOSEF_K: zdar, nemas tam nahodou nastaveny nejaky firemni email? Ja ho tam mam a s tim se mi natahly politiky - napr na nastaveni zamykani telefonu a jedna, ktera nedovoluje udelat zalohu pres Link.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Už si začínám připadat trochu dementně, ale pořád se mi nedaří na Z10 rozchodit bb link. Resp. připojení přes wifi. Když je telefon připojený kabelem, tak app v compu hlásí, že zařízení je připojeno a všechno funguje, jak má. Samozřejmě je zaškrtnutý, že je povoleno se připojit přes wifi i přes datový služby. Nicméně jakmile odpojím kabel od compu, tak app v compu hlásí, že zařízení je odpojeno, přestože telefon i počítač jsou připojený ke stejný wifi. Nejpodivnější je, že se z telefonu takhle dostanu k souborům v počítači, ale z počítače se do telefonu zkrátka nedostanu (což je asi to jediný, k čemu tu app hodlám používat). Tušíte někdo, v čem může být problém?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Takový dotaz, má smysl kupovat BB10 telefon člověku, který moc nevládne cizími jazyky? Slyšel jsem, že relativně málo aplikací je dostupných v češtině. Blackberry ani nemá českou verzi webu, čímž mě teda nepřesvědčili.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Stravu jsem neměl možnost vyzkoušet, ale Endomondo funguje parádně, takže se není čeho obávat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak Strava ze Snapu na BB10 nefunguje, neb vyžaduje Google Play services a na AppWorld není.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no ten je...
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    TLOUDEV: prodam ti svoji. jak vyjde passport tak se neudrzim. kdyztak zpravu kolik na ni mas.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    nepouzivate nekdo renamed todo se syncem na drobox ? nejak mi ten sync nefunguje. bud to vykydne na zadosti o pristup do droboxu, nebo se to i sparuje, ale pri startu aplikace to donekonecna pise sync error ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam