• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: S tim rad bych to neprehanel :) Na Blend uz se tesim jak malej kluk na Vanoce. zneslibovali nahodou, ze to bude v listopadu?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: To já taky a rád. Mám druhou Q10 s klonem SIMky na testování. Tak spíš zkoumám, je-li to jen mou nebo obecný bug.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    presne proto si radeji pockam na oficialni verzi
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Jedete někdo s Q10 na 10.3.1.1154? Nějak mi blbne WiFi, mám problém se zalogovat do BlckBerry World a některé androidí appky stávkujou... Někdo stejné zkušenosti?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevíte jak na q10 nastavit aby vedle hodin byl i datum ?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    recenze BB Passport

    BlackBerry Passport (recenze)
    https://www.youtube.com/watch?v=k9tcrIjdGc4
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: UTF-8 [puziva 2 bajty na znaky s diakritikou.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: stale cekam na verzi kompatibilni s passportem, snad brzy..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Music je asi to nejhorší na BB. Používám Neutron Player.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    neresil ste nekdo ze v music na bb 10 se zobrazuje to same album treba desetkrat po jedny pisnicce? zkousel sem pretagovat a nepomohlo..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    no pro mě je důležitý na Masters of rock, že moje BB udělá zvukově suprový video oproti ostatním a v to doufám i u passporta...na vynikajícím foťáku mě tolik nesejde, takže hlavně že vše ostatní je v pohodě
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: 9900 čekám na ten classic Q10 jsem úplně přeskočil. nějak jsem podlehl dojmologii že by porsche design mohl byt nějak časem levnější :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: co mas? Ja mam Z30 a fotak hlavne pouzivam na foceni seriovejch cisel, printscreenu, atd.. a nikdy jsem problem nemel
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: to je pravda. ale je to zároveň argument pro dobrý foťák. Jinak já na bb mam zkušenost že na to hlavní - na dokumentární účely - bb foťák prostě nestačí buď je málo světla nebo to blbě zaostří. běžně si fotim vizitky, výpisky a tak.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: tohle se spis tykalo MUI, ktera psala, ze foti makeup
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: "když vim že půjdu" a to je přesně to co nevíš.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Zajimava debata. Pokud staci na foceni telefon(kvalita by Apple), stacil by pravdepodobne libovolny kompakt za dva tisice. Nikoliv zrcadlovka. Pak holt prichazi na radu volba jestli clovek chce ci potrebuje kvalitni telefon s klavesnici na vykonavani nejake "prace" nebo telefon s fotakem co nahradi laciny kompakt. Ja jsem z rady uzivatelu kteri preferuji telefon na telefonovani a psani emailu a poznamek a jednoduchou "praci" a na foceni mam drahy kompakt ktery se zas muze kvalitou porovnavat s levnymi zrcadlovkami. Holt zas nekdy lituji ze ho nemam s sebou protoze telefonem tu situaci nezachytim. Ted jsem ve fazi hledani vhodneho zavazadla abych fotoaparat mohl mit stale u sebe. :-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: to je pravda, ale kdyz vim, ze pujdu fotit a budu ty fotky pak nekde vic upravovat, tak spis sahnu po necem, co foti do rawu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: telefonem se fotí proto že je po ruce. bazírovat na kvalitě není o tom zda je či neni to telefon.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MUI: jestli bazirujes na tomhle, tak nechapu, ze fotis telefonem
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: no co do ostrosti a detailu a sumu mi teda u te krajiny a interieru prijde BB mnohem lepsi ta palubni deska to je cvaknute kdyz jeste nemel zaostrene ne? ale vnoci foti snad vsechny BB docela nahouby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam