• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: ma to dvojici reproduktoru na spodni hrane, ktery hrajou rozumne nahlas, jestli myslis zvuk pri telefonovaniu tak zcela bez problemu na obou stranach, nezkousel sem hlasity odposlech pri telefonu na nejake echa na druhe strane nebo tak neco
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK:a ještě že obtěžuju, sklep máte? Totiž, co zvuk, má taky tak skvělý zvuk jako předchozí BB? :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI:musím ho vzít na živnost, takže soukromý prodej není možný :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: supr díky...koupě je na spadnutí, tak jen šťourám v detailech :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jo, space posouva stranku, T hodi uplne nahoru, B dolu.. V prohlizeci je L je reload, P je back, v hubu je C compose, S search.. Zkratek je spousta, ale nektery se lisi od predchozich bb.. Ale rikam - po updatu pujdou definovat uzivatelsky. A neznam..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: to je sice hezký, ale není to odpověď na mou otázku, jestli space stále funguje stejně jako ostatní klávesové zkratky...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: pro skrolovani je dotykova klavesnice
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: no jde mě o ty klasický, jako posouvání stránky spacem a třeba písmeno a jako šipka do praha atd...nic extra, jen ty, na které jsem si zvykla za dva roky s blackberry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: passport mam asi mesic a nemuzu si ho vynachvalit. Velikost fontu se globalne menit da, klavesovy zkratky tam jsou taky, ale nejsou uzivatelsky nastavitelny, ale v os 10.3.1 to jde (ofiko snad v lednu).
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Fungujete uz nekdo na passportu? Stale o nem premyslim a a zajimalo by me, jak a jestli funguji treba klavesove zkratky a jak moc se da treba nastavit prostredi? V nejake recenzi psali, ze se neda zmenit ani velikost pisma...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    P19: Zkusil bych napsat mail přímo vývojářům, když budou mít vůli, tak to minimálně přes nějaký promo kódy určitě půjde "předat".
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    P19: imho nejde, ani na androidu ani iphonu
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj,

    dají se nějak darovat nakoupené appky na jiný účet? Mám třeba navigačku, přešel jsem od BB k jiné platformě a telefon jsem dal bratrovi. Rád bych mu tu navigačku "daroval" Jde to?

    Díky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ATTILAH: Nedají. Používám SMS Backup appku
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Nemůžu si osvojit BBLInk - dají se tam pls nějak zálohovat jen samotný SMSky?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: presne tak, navic rohos stoji 30$.. jeste je tokenlock a Proximity, ale buhvi jak je to spolehlivy
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Na iphone je to http://www.knocktounlock.com a co se androidu týče tak smysluplné jsem našel jen toto (http://www.rohos.com/2013/12/login-unlock-computer-by-using-smartphone/), ale nikdy se mi to nepodařilo rozchodit tak aby na to byl spoleh...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SCHEEZE: existuje aplikace pro Mac, ktera ti jej odemkne na zaklade spojeni s BT tveho telefonu, existuji i nejaky ktery ho odemknou pres android aplikaci, ktera by se asi dala sideloadnut na bb..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    SCHEEZE: Nemyslím si. Nevím zdali je to překlepem, ale odpověděl sis sám. Klíčem je právě mít "nestálé" heslo :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    existuje nejak aplikace pro BB pomoci ktere bych mohl odemykat svuj Macbook? Stve me zadavat nestale heslo, snadno se odkouka a tak bych radeji odemykal ze sveho telefonu ktery snadneji skryju pred nechtenymi zraky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam