• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Neplánujou přidat nějaký API pro aplikace třetích stran pro delegaci do toho Blendu? Líbilo by se mi tam mít i WhatsApp.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: ja si pockam do toho (snad) unora.. na passportu mi to funguje a na q10 ozelim :o)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Že by konečně důvod k instalaci leaku? :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    btw vcera updatovali blend a uz funguje i s leaklou 10.3.1 na vsech zarizenich.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: ano chci bílou verzi a věř mi, že bych to věděla :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    asi chce bilou verzi
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: http://www.shopblackberry.cz/ uz maji skladem nebo aspon mi teda psali ze uz jsou
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: to naštve :(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: už je zaplacený blackberryshop cz v Praze...no taky ho měli mít naskladněný, ale BB neodeslalo
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: a kde to kupuješ v Liberci ho mají skladem, ale ještě jsem se na něj nebyl podívat
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: naskladnění 9.1., takže mě se nikdo na nic neptejte...momentálně se snažím zapomenout na to, že ho mám dostat k vánocům....
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    zdravím sorry za spam, nechcete někdo BB 9780 Bold? Leží mi doma ladem.

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Blackberry 9780 Bold / Praha / 1500 CZK ]
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    fakt je to vymazleny, chci ho!

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: jeste nee... naskladneni maji 16.12....pak predpokladam bude nejake to zblizovani s predstiranim, ze jsem ho dostala pid stromek :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: OS10 nepotrebuje BIS ale muze s nim normalne fungovat je to otazka APN... 02 tusim ze akorat nefunguje LTE
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak telefon objednán a zrušila jsem u tmobilu BIS tarif a přehodila se na akční nabídku, kde mám volání a sms u nich zadara a sms do ostatních sítí taky a k tomu 3,2 gb internetu a to za 750. Tak uvidíme, jak se to další měsíc projeví. Chápu tedy správně, že když mi to nebude vyhovovat, tak si zaktivuju zpátky bis, a že si můžu u passporta stále zvolit zda budu neomezeně běhat po bis netu krom youtube atd a nebo budu využívat obyč tarif? Teď jsem totiž zase narazila na jakousi recenzi o tom, že os10 nepotřebuje bis a bes a lidi tam řvali, jak to položí celou firmu na záda a jak je to konec BB a bez bisu to nemá cenu atd...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN:
    MUI: sice chápu, ale není to má živnost a pořizoval se dnes, bylo nutné to udělat rychle a navíc se k tomu pořizovalo víc věcí a jde to do skutečných nákladů, které bylo potřeba do konce roku navýšit. Ač bych ráda slevu, teď by se nám nevyplatila.
    RED_HAM
    RED_HAM --- ---
    Zdravíčko! Nemá někdo volnej dock pro Bold 9900?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Kupní smlouva a jde to i k živnosti. Prostě jako právnická osoba nakoupíš od soukromníka.
    Sorry za offtopic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam