• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: OS10 nepotrebuje BIS ale muze s nim normalne fungovat je to otazka APN... 02 tusim ze akorat nefunguje LTE
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak telefon objednán a zrušila jsem u tmobilu BIS tarif a přehodila se na akční nabídku, kde mám volání a sms u nich zadara a sms do ostatních sítí taky a k tomu 3,2 gb internetu a to za 750. Tak uvidíme, jak se to další měsíc projeví. Chápu tedy správně, že když mi to nebude vyhovovat, tak si zaktivuju zpátky bis, a že si můžu u passporta stále zvolit zda budu neomezeně běhat po bis netu krom youtube atd a nebo budu využívat obyč tarif? Teď jsem totiž zase narazila na jakousi recenzi o tom, že os10 nepotřebuje bis a bes a lidi tam řvali, jak to položí celou firmu na záda a jak je to konec BB a bez bisu to nemá cenu atd...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN:
    MUI: sice chápu, ale není to má živnost a pořizoval se dnes, bylo nutné to udělat rychle a navíc se k tomu pořizovalo víc věcí a jde to do skutečných nákladů, které bylo potřeba do konce roku navýšit. Ač bych ráda slevu, teď by se nám nevyplatila.
    RED_HAM
    RED_HAM --- ---
    Zdravíčko! Nemá někdo volnej dock pro Bold 9900?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Kupní smlouva a jde to i k živnosti. Prostě jako právnická osoba nakoupíš od soukromníka.
    Sorry za offtopic
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: ma to dvojici reproduktoru na spodni hrane, ktery hrajou rozumne nahlas, jestli myslis zvuk pri telefonovaniu tak zcela bez problemu na obou stranach, nezkousel sem hlasity odposlech pri telefonu na nejake echa na druhe strane nebo tak neco
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK:a ještě že obtěžuju, sklep máte? Totiž, co zvuk, má taky tak skvělý zvuk jako předchozí BB? :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI:musím ho vzít na živnost, takže soukromý prodej není možný :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: supr díky...koupě je na spadnutí, tak jen šťourám v detailech :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jo, space posouva stranku, T hodi uplne nahoru, B dolu.. V prohlizeci je L je reload, P je back, v hubu je C compose, S search.. Zkratek je spousta, ale nektery se lisi od predchozich bb.. Ale rikam - po updatu pujdou definovat uzivatelsky. A neznam..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: to je sice hezký, ale není to odpověď na mou otázku, jestli space stále funguje stejně jako ostatní klávesové zkratky...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: pro skrolovani je dotykova klavesnice
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: no jde mě o ty klasický, jako posouvání stránky spacem a třeba písmeno a jako šipka do praha atd...nic extra, jen ty, na které jsem si zvykla za dva roky s blackberry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: passport mam asi mesic a nemuzu si ho vynachvalit. Velikost fontu se globalne menit da, klavesovy zkratky tam jsou taky, ale nejsou uzivatelsky nastavitelny, ale v os 10.3.1 to jde (ofiko snad v lednu).
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Fungujete uz nekdo na passportu? Stale o nem premyslim a a zajimalo by me, jak a jestli funguji treba klavesove zkratky a jak moc se da treba nastavit prostredi? V nejake recenzi psali, ze se neda zmenit ani velikost pisma...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    P19: Zkusil bych napsat mail přímo vývojářům, když budou mít vůli, tak to minimálně přes nějaký promo kódy určitě půjde "předat".
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    P19: imho nejde, ani na androidu ani iphonu
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj,

    dají se nějak darovat nakoupené appky na jiný účet? Mám třeba navigačku, přešel jsem od BB k jiné platformě a telefon jsem dal bratrovi. Rád bych mu tu navigačku "daroval" Jde to?

    Díky
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ATTILAH: Nedají. Používám SMS Backup appku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam