• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Jo, při držení telefonu levou rukou se mi to stává celkem často. Každopádně jsem teď vyšťoural kupu sajrajtu z mikrovonový dírky, tak uvidíme :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: HONCKA: Je totím, že si rukou chytneš tu "dírku" s mikrofonem... Stává se mi o taky.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    RAINBOF: Ten bude az v lednu tusim. Ja ho teda rozhodne chci, ale ty prachy za nej nedam, takze si bud pockam az zlevni pod 9 tisic nebo si vystacim se svoji starou, prachobycejnou nokii..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOUCNER:
    hrozně mě "bolí" že scratchovali Q20 která by měla jistě lepší HW než Q10 (po takový době že) nicméně si říkám že novináři jsou mnohdy kecalové a opíšou kdejakou chybu a rád bych to viděl či to objednal nějakému našemu managerovi na test :D
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: ten jsem chtěla původně, snad nebudu litovat, že jsem upřednostnila passporta...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ma někdo už ten classic ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    u Q10 se mi stavalo, ze jsem si uchem o display zamutoval hovor ci ho pripadne uplne utal... dost naprd..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: u passportu mi prave taky par lidi rikalo, ze mi spatne rozumi a kdyz jsem si telefon lip natocil, tak to bylo OK
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HONCKA: je možný, že se to děje jen při určitém držení telefonu
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: nevim jak q10, ale passport, kdyz si das spatne k puse, tak ti to rusi ty mikrofony, ktery slouzi k odruseni okolniho hluku
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Čimdál víc lidí mi říká, že mi je pres Q10 sppatne rozumět. Mate to tak taky? Nějakej fix?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    FIELDMAN: Díky. Jdu stahnout
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Mně dává smysl hlavně BBM, WhatsApp, PIN a Calls, zbytek mám duplicitní na kompu a nevidím důvod, proč to mít v Blendu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: tak zrovna whatsuppu se chysta webova verze, ale obecne myslim ze zadny takovy api nebude. Ale bylo by hezky kdyby to umelo kompletni hub se vsemi accounty to zas jo, ale zas proc cist fb nebo twitr v blendu, to nedava smysl moc :o)
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    MADBANANA:Přesne! :-)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Neplánujou přidat nějaký API pro aplikace třetích stran pro delegaci do toho Blendu? Líbilo by se mi tam mít i WhatsApp.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: ja si pockam do toho (snad) unora.. na passportu mi to funguje a na q10 ozelim :o)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VITEKK: Že by konečně důvod k instalaci leaku? :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    btw vcera updatovali blend a uz funguje i s leaklou 10.3.1 na vsech zarizenich.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: ano chci bílou verzi a věř mi, že bych to věděla :-)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    asi chce bilou verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam