• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    snap jsem cpal do me Q5 nejak pres usb a Chrome... google nic nehlasi?!
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: každopádně díky .-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: v telefonu v nastaveni security spustit developer rezim a pak treba pres B10 / PlayBook App Manager nekde tu bude asi presnejsi navod
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ale ten snap mě stejně zajímá
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: aha..tak tam je jakási nová verze :-O, jdu ji zkusit
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: no v bb storu jsem ho nenašla v takovém stavu, aby mi to netrhalo nervy a tady tu stránku mám taky, jen si nevím rady s tím, jak to dostat a pustit v telefonu. Do dneškajsem jela na starém programu BB deskop pro OS nižší než je 10tka
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: skype je v BB storu ne
    a snap hyr http://redlightoflove.com/snap/
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevím, kde dělám chybu, ale nemůžu najít aplikaci SNAP na to, abych si mohla z google play stáhnout skype, poradíte prosím?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak už se sbližujeme s passportem...na první dotek prostě paráda...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Existuje způsob, jak bezdrátově propojit Apple TV s BB10 telefonem pro sdílení obrazu nebo si prostě musím koupit iPhona nebo nějakej Miracast dongle?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: VSUDYCHOD: Endomondo je super, doporučuju! Jen mám teď nějakej bug s premium účtem, kterej mi vyprší v únoru a když jsem si ho chtěl prodloužit, tak mi appka píše, ať to koupím na webu a na webu mi to píše, ať to koupím v appce :D
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: endomondo, je to sice port, ale funguje dobre, navic endomondo webovy rozhrani je dobre zpracovany... (a stejne si casem koupis hodinky, anebo prestanes behat;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: jop
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOUCNER: bez hlášení km, to znamená,že ti do toho nekecá za běhu?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: používám runtastic neplacenou verzi, tedy bez hlášení km a sdílení na fcb a jsem spokojená...běhá naprosto v pohodě
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Kterou appku na běhání na BB10 používáte? z těch recenzí na BB Wolrdu nejsem moc moudrej..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: ozvou se ten termin maji potvrzeny jen od BB muze to byt driv muze to byt pozdeji
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jeden panický dotaz, když na blackberry shop napsali naskladnění bílého passporta 12.1., tak to znamená, že už v pondělí pro něho můžu, nebo nám v pondělí teprve napíšou že až v úterý, nedejbože později...nechci tam už volat a čekám od začátku prosince a moje nervy se pomalu krátí....mám obavu, že ještě jeden neúspěšný telefonát a začnu být krapánek hysterická
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ATTILAH: Mám Q10 s 10.2 a dělá mi to občas taky... nicméně jsem to přičítal pomalé indexaci, když mám přes 3500 kontaktů...

    EXCITE: Jo jo... to je hrozná blbost, přitom tak jednoduchá :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ATTILAH: jo to se mi obcas tavalo ale bylo to blbe vyplnenym kontaktem pri vyhledavani z telefoni aplikace, hledani primo z kontaktu mi kontakt naslo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam