• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: synchronizaci ceho s cim? Imho nejde mit synchronizaci na mobilni siti a zaroven vypnutou synchronizaci pres wifi, but mas synchronizaci povolenou nebo zakazanou..
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: nastaveni/security/encryption zaskrtnout media card encryption
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tusi nekdo jak vypnout automatickou synchronizaci po pripojeni k wifi?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    opět mám dotaz u OS 7 jsem používala telefon jako storage, který byl pod heslem a po připojení k pc se krásně rozsložkoval. Teď můžu na desítce připojit k počítači jen pokud mám nainstalovaný link a nebo přes wifi. Nastavila jsem si tedy, že sd kartu chci používat jako storage, ale nejde mi zaheslovat!. Takže jsem v situaci, že pod linkem mám vše pod heslem, ale zároveň mám sedkartu naprosto volně přístupnou. Jde to změnit? jde mít i sd kartu pod heslem? Nenašla jsem to v passportovi nikde :-(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Z47TC: classic se mi libi mnohem vic... na ebayi za 10-12kKc
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    Z47TC: ja q10 a mic mi na nem nechybi, jeste u nej dlouho zustanu...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    vsichni passport passport a co nekdo clasic??? sem tu snad jedina konzerva????
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: ja ano, ale představují si za něj 4500
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak co, uz nekdo prodavate sve stare Q10? na ebayi uz jsou ceny (finalni) kolem trojky... ;-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: na to bych musel vzit penize na passporta plus prodat toho co neni muj a furt by to asi nestacilo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: aspon duvod si koupit poradny hodinky se strojkem :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dostal se mi do ruky passport. To je vám nádhera. Kdych neměl na ruce Pebble který mi tam nepůjdou snad bych se i nechal unést.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak jo...reinstalovala jsem celého passporta s fantastickým výsledkem....ikonka youtube není apiikace, ale odkaz na internetové stránky...a jako bonus celého martiria získávání smazaných ikonek mi již znovu nejde nalepit flip pouzdro....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jinak teda passport je skvělej...musím říct, že i když je netradiční a kolegyně se mi smála, co si to kupuju za pádlo, tak mi do ruky sedl okamžitě, vzpadá a chová se luxusně, všechno ovládání mi taky sedne( až teda na menší odpor k nutnosti instalace blendu a linku a nemožnosti ikonky pouze skrýt(třeba jsem to jen nenašla)). Píše se mi na něm skvěle jen s drobnou vadou, občas mi na třikrát trvá, než se mi objeví "opravovací kolečko", přičítám to ale svým dost suchým rukám.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: zkusím
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: no nenašla jsem stejnou...zkusila jsem dvě a jedna chce zaplatit, abych se mohla přihlásit na svůj účet a druhá mi nefunguje :-/, ostatní mají nízké recenze
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Našel jsem to normálně jako appku na AppWorldu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: melo by to byt neco jako bookmark youtube.com tak bude asi stacit vlezt v prohlizeci a udelat ho z nastaveni (nevim jeslti bude mit ikonku ale;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Smazala jsem omylem svou ikonku na youtube z passporta, je ji mozne nějak získat zpet?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Tak poznámky bys měl/a mít na svém Evernote účtu. Můžeš ho synchronizovat i s aplikací Remember, případně k tomu přistupovat z webu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam