• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dostal se mi do ruky passport. To je vám nádhera. Kdych neměl na ruce Pebble který mi tam nepůjdou snad bych se i nechal unést.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak jo...reinstalovala jsem celého passporta s fantastickým výsledkem....ikonka youtube není apiikace, ale odkaz na internetové stránky...a jako bonus celého martiria získávání smazaných ikonek mi již znovu nejde nalepit flip pouzdro....
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    jinak teda passport je skvělej...musím říct, že i když je netradiční a kolegyně se mi smála, co si to kupuju za pádlo, tak mi do ruky sedl okamžitě, vzpadá a chová se luxusně, všechno ovládání mi taky sedne( až teda na menší odpor k nutnosti instalace blendu a linku a nemožnosti ikonky pouze skrýt(třeba jsem to jen nenašla)). Píše se mi na něm skvěle jen s drobnou vadou, občas mi na třikrát trvá, než se mi objeví "opravovací kolečko", přičítám to ale svým dost suchým rukám.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: zkusím
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: no nenašla jsem stejnou...zkusila jsem dvě a jedna chce zaplatit, abych se mohla přihlásit na svůj účet a druhá mi nefunguje :-/, ostatní mají nízké recenze
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Našel jsem to normálně jako appku na AppWorldu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: melo by to byt neco jako bookmark youtube.com tak bude asi stacit vlezt v prohlizeci a udelat ho z nastaveni (nevim jeslti bude mit ikonku ale;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Smazala jsem omylem svou ikonku na youtube z passporta, je ji mozne nějak získat zpet?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BLACKYT: Tak poznámky bys měl/a mít na svém Evernote účtu. Můžeš ho synchronizovat i s aplikací Remember, případně k tomu přistupovat z webu.
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj,
    mam na svým BB Q5 instalovanej Evernote, kterej poslední dobou hrozně zlobí. Nechce se mi vůbec otevřít. Nějaká šance z něj dostat svoje poznámky nebo to nějak opravit? Díky
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: tak toho jsem se obávala...pro mě mínus přip přechodu z os7 na desítku :-(...přes wifi je to neuvěřitelně pomalý
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jde ale musis nainstalovat bb device manager, pak by mela byt videt i interni pamet. Bez instalace to nejde, uvidis jen SD kartu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: tak přes wifi to mám...nevíte někdo, jestli přes kabel to fakt nejde?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    podařilo se mi nastavit si passporta, abych ho mohla připojit k PC jako velkok.zař., ale pouze pro sd kartu, telefon jako takový se mi "neotevře", nemám na některých počítačích možnost a ani chuť instalovat bland či link, nevíte někdo, jak to na OS10 nastavit, abych viděla klasicky rozsložkovaný celý bb včetně karty?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    VITEKK: Aha, tak me zasadne v kontaktech.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    FIELDMAN: To by mohla být příčina i u mě, dík že v tom nejsem sama :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak nainstalováno, díky :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HEXXX: trapas...tuhle stránku si pamauju, ale bude jedna z těch posledních, co už jsem pak nečetla a ptala se tady...no na OS7 jsem byla decánko pozadu. I s tím skypem jsem naposledy četla, že pro BB není a nebude a ejhle, normálně ke stažení na worldu a pracuje výtečně :-)
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    Jak instalovat aplikace do BlackBerry 10 a BlackBerry PlayBook skrze PC a Mac – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...talovat-aplikace-do-blackberry-10-a-blackberry-playbook-skrze-pc-a-mac/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    snap jsem cpal do me Q5 nejak pres usb a Chrome... google nic nehlasi?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam