• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    VITEKK: ano
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: tak uz se mi to povedlo diky instalaci sftp klienta, kterym jsem si potrebne stahnul primo do android chrootu. Problem je, ze mi openvpn connect ty soubory neprecte (asi spatna prava).
    Podpora openvpn na blackberry je skutecne na ho**o.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, nevite nekdo jak nacpat soubory ze sdkarty do virtualniho chrootu aplikaci snapu? (potrebuji naimportovat klice do androidi openvpn, mam je na sdkarte, ale z androidi appky vidim jen nejaky filesystem virtualniho androida, do ktereho nevim jak cpat soubory)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JYYNA: ja fotim spis postupy a dokumenty takže organizace by se hodila.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    RAINBOF: to bohužel nemám, já telefon na focení moc nepoužívám, takže mi tohle stačí
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JYYNA: aha. nějaký tip na náhradu? koukám na shop ale nejni tam nic takoveho...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    RAINBOF: úplně stejná. má jen Date, Albums a Favorites
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevíte co za fotogalerii je v passportu? ta co je builtin v q10 nemá kategorie.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ohledně těch Q10...
    Blackberry Q10 16GB Black Unlocked Smartphone | eBay
    http://www.ebay.com/...k-Unlocked-Smartphone-/281584618469?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item418fc04be5
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: to by melo byt davno opraveny.. Predpokladam ze push mas vypnuty a periodu nastavenou na manual?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    VITEKK: 10.2.1.3062
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: jakou verzi OS mas? Tohle byl udajne bug, ale v novejsich buildech by mel byt opraveny
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    POLOVI: jo uz to prestalo... snad.. dik.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TLOUDEV: by melo stacit udelat co rika a vickrat to nezobrazi
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hele jak se daj disabovat takovy ty "hinty" co mi BB 10 furt zobrazuje? (jako ze "email and messages are to the left" a podobny sracky)
    zabira to misto na obrazofce a bb ovladat umim, tak to fakt nechci.
    dik
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    VITEKK: Treba emailove ucty, mam je nastaveny na manualni synchronizaci a stejne sesyncnou kdyz se pripojim k wifi nebo pres mobilni data.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: sifrovat 30 GB dat nechces :-D To je samo o sobe na dlouho a je k tomu potreba nemalo vykonu a prostoru. To bych radeji sveril necemu vykonejsimu nez telefonu
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: no tak to je na dlouho....mám tam 30 gb a neám to teď kam dát...každopádně vyzkouším
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: myslim ze na nic nic nesmi byt, ze musi byt prazdna a zformatovana a pak teprve zasifrovat
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: pod heslem myslím jako velkokapacitní pamět usb...ale bohužel sjem zašifrovala telefon a karta nejde, tu monost mám šedivou

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam