• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    HONCKA: to jsem si myslel, ze to bude neco takoveho.. tak snad az se doinstaluje ten novej fw tak me radostne prekvapi podporou OpenVPN ;-) (ale ja vim, nestane se to..)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TLOUDEV: myslis asi bes, pro koncaky to vzhledem k tomu, ze to chce exchange moc neni
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: skoda ze ve zmenach opet nevidim podporu OpenVPN.
    BTW nasel jsem ji v BSE12 - o tomto produktu vsak nevim vubec nic a mam dojem ze to asi neni moc urceno pro koncove uzivatele, ale spis pro korporace etc.. nekdo nejake info vo co gou a kolik za to?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: mě. dneska to jdu reklamovat. Navíc ještě se mi na levý straně lehce odlepil displej....

    vyšla 10.3.1.1565
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    restaruje se mi celkme cast Q10, vyndám s pouzdra cucí tam na mne zadání PINu..stává se to taky někomu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BlackBerry OS 10.3.1 rollout has officially begun | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/blackberry-os-1031-rollout-has-officially-begun
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Uz na passportu stahuju ofiko aktualizaci :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Hele, na alba si to třídit můžeš, jen ne v aplikaci "Pictures", ale v aplikaci "File Manager". Když si uděláš složku "Album" ve složce "photos" (možná to jde i jinde, ale takhle jsem to teď vyzkoušel) a do ní si přesuneš nějaký obrázky, tak pak máš to album "Album" i v aplikaci "Pictures".
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    a to jsem s reklamaci Q10 cekal na fw zda se to nespavi :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Na bbczech píšou "Většina z vás už asi netrpělivě očekává vydání oficiální verze OS 10.3.1, která by měla být, podle různých spekulací, 19.2. (neberte to prosím jako přesné datum, jsou to jen nepotvrzené informace). " ..... no a zatím prd. Takže fakt nepotvrzené informace. Ach jo :o/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MADBANANA: je bordeloidní nedá se řadit na alba.

    Typicky když si nafotim postup jak se něco rozebírá tak bych celkem rád si to zařadil do příslušnýho alba tak jak je to na passportu.
    Místo toho Q10 má všechny fotky na jedný kopici a vrchol luxusu pak je že ti fotky seskupí datumem.

    Nenašel jsem ani aplikaci která by to napravila.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Co máš za problém s galerií?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SAMGARR: no me totiz vadi desne ta galerie co je v Q10
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RAINBOF: ja jsem si blbnuti s ROMkama uzil na Androidu, tady me ty leaked verze neleakaj, pocka si na ofiko release.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Mám na Q10 10.3.1.1450 a tyhle problémy nesleduji. Jen se mi stává, že mi telefon u příchozího hovoru neukazuje, kdo volá, nicméně to dělaly i předchozí verze.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SAMGARR: blíž koukam na tu leaked 10.3.1.2267 a teda jako maj s tim lidi problémy, nezvoní, zamyká se simka, nejdou ukládat kontakty z pošty do adresáře, zlobí androidí aplikace. Tákže dotaz, máte někdo tu leaked verzi ? případně jak se vrátit z leaked na ofiko ?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    You have the latest software :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    at uz to sakra vydaj...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevíte, jak se to se syncem příznaků mezi BB 10 a exchange (mám SBS 2008), že mi to nesynchronizuje ani na jednu stranu
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    RAINBOF: já ho teda zapínám tahem 1x nahoru. Na začátku jsem tuhle featuru (na chvíli) zakázal, protože jsem nevěřil, že se v kapse nezapne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: normálně q10 vypnes tlačítkem a gestem 2x nahoru ho zapnes :) v dokumentaci to nejni ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam