• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak taky zaktualizováno. Nic z toho co psal EVZENECEK se mi neděje.

    Spíš mám problém tochu off, a to, že se mi na Macu nechce pustit Blend... Jestli je tu nějakem mekista ať se mi prosím ozve do pošty.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EVZENECEK: nefunguje ti bblink? a nemáš zapnutý storage na sd kartě přes usb? protož to teď nefunguje zároveň :-(((((
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Na Z10 mě update docela nasral.
    Po updatu jsem musel 3x resetovat, než byl telefon použitelný.
    Telefon je mnohem tišší - musím přidat 4 stupně hlasitosti výš, abych se dostal na původní před updatem.
    Přestalo mi fungovat připojení na PC k BB Link.
    Rozdělily se mi kontakty a i přes zaškrtnuté "automaticky spojovat" jsem to musel dělat ručně
    Vypadl mi z HUBu FB účet a musel jsem reinstalovat app
    Nezobrazují se mi ikonky kontaktů v aplikaci telefon - jen v kontaktech a při vyzvánění.
    Systém mi přijde, že je spíš pomalejší.

    Schválně, an co ještě přijdu...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tak jsem trosku zklamanej, update neprosel pres telefon ani pres BB Link, musem jsem udelat factory reset a mam po 8 hodinach konecne updatovano:)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: ja doted neprisel na to, jak napsat tu zas**nou diakritiku.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    prosím vás uklidněte mě někdo, že to není pravda...právě mě passport nabízí, že buď budu moct přes usb spravovat soubory přes BB link a nebo budu mít sd kartu jako velkokapacitní zařízení...ale nelze najednou.....to jako vážně? To můj problém s přístupem ke kartě ještě zhoršilo.....teď už si můžu vybrat, jestli chci jenom kartu a nebo jestli mám nainstalovaný link popřípadě to pořád přepínat :-(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BB Mapy mi přišly vždycky tak trochu nahovno. Používal jsem Google Maps, ale ty zase děsně pomalu nabíhaly a vůbec ta androidí verze funguje divně. Teď používám NavFree a přijde mi to nejlepší.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: Jo , mám to úplně stejně, mapy nefungují.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    jak vám jede vyhledávání v mapách? Když zadám "Jatecni 13" nenajde nic, když "Jateční 13" nabídne mi návrh "13 Jateční, Praha" ale když na něj kliknu, bud nahlásí chybu komunikace nebo napíše Place not found...

    Můžete prosím někdo zkusit?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SAMGARR: Dva updaty? Já tam teď mám 10.3.1.1565 a říká mi to "Používáte nejnovější software"
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SAMGARR: Tak pres bb link update jede a netreba resit misto.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    To je prvni update, druhy chce 2,2 gb volneho.Coz se mi nedari uvolnit, pac vetsinu zabira system...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HONCKA: Z10 - už je to tam. Tak taky stahuju. Má to 1GB. To je dost velý teda.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Ano stává. Je to baterkou... Očistit kontakty a dát složený papírek pod baterku.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    HONCKA: to jsem si myslel, ze to bude neco takoveho.. tak snad az se doinstaluje ten novej fw tak me radostne prekvapi podporou OpenVPN ;-) (ale ja vim, nestane se to..)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TLOUDEV: myslis asi bes, pro koncaky to vzhledem k tomu, ze to chce exchange moc neni
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: skoda ze ve zmenach opet nevidim podporu OpenVPN.
    BTW nasel jsem ji v BSE12 - o tomto produktu vsak nevim vubec nic a mam dojem ze to asi neni moc urceno pro koncove uzivatele, ale spis pro korporace etc.. nekdo nejake info vo co gou a kolik za to?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: mě. dneska to jdu reklamovat. Navíc ještě se mi na levý straně lehce odlepil displej....

    vyšla 10.3.1.1565
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    restaruje se mi celkme cast Q10, vyndám s pouzdra cucí tam na mne zadání PINu..stává se to taky někomu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BlackBerry OS 10.3.1 rollout has officially begun | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/blackberry-os-1031-rollout-has-officially-begun
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Uz na passportu stahuju ofiko aktualizaci :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    RAINBOF: Hele, na alba si to třídit můžeš, jen ne v aplikaci "Pictures", ale v aplikaci "File Manager". Když si uděláš složku "Album" ve složce "photos" (možná to jde i jinde, ale takhle jsem to teď vyzkoušel) a do ní si přesuneš nějaký obrázky, tak pak máš to album "Album" i v aplikaci "Pictures".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam