• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB:
    - Je možně, že se zajíždí (zvlášť jestli máš jako já 12 mailových účtů a přes 3.000 kontaktů), ale obecně - baterka je mizerná.
    - Můj nevrzal
    - Nemohu nyní posoudit, ale jinak doporučuju koupit za pár šupů androidí appku Nyxdroid a přes Snap jí natáhnout.
    - Někomu se to děje, někomu ne... Globální řešení jsem zatím nenašel.

    Jinak jsem sem svoje zkušenosti s Classicem ohledně výdrže dával nedávno...
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ahoj, koupil jsem si BB classic (jsem zcela nový uživatel BB) a rád bych se vás zeptal na několik věcí:

    - baterka mi nevydrží pomalu ani den a to ho skoro nepoužívám (20 hovorů, pár MB internetu, nonstop pripojen Blendem, poloha vypnuta). Je možné ze je to tim, ze je novy a instaluji se blbosti atp.? nebo spatny kus? reklamovat?

    - vrze mi tlacitko "cancel/polozit telefon". je to bezne u BB? Reklamovat?

    - jak uz tady MUI zminila - kdyz pisu na nyxu, tak je desive dlouha prodleva. zatim jsem na to na jinych strankach nenarazil. nevite, co s tim?

    - po updatu OS mi to potichu vyzvani (ikdyz jsem zvysil na max. ton vyzvaneni). vim, ze to tady uz nekdo zminil - mate reseni?

    Pokud ta baterka bude pouzitelnejsi, tak je to dobry telefon!

    dik!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Jestli máš Q10, udělej to!
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    EXCITE: Jo, je to pěkný, a ty bugy a nepříjemnosti snad zas brzo vyřeší.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak sakra mám to updatovat nebo ne? :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Musíš mít v Input languages nastavenou češtinu. Pak jsou znaky s diakritikou při dlouhém podržení tlačítek...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak taky zaktualizováno. Nic z toho co psal EVZENECEK se mi neděje.

    Spíš mám problém tochu off, a to, že se mi na Macu nechce pustit Blend... Jestli je tu nějakem mekista ať se mi prosím ozve do pošty.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: Q10 tedy tlacidla
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: A máš s tlačítkama nebo ne?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HEXXX: Zkus si zmenšit font. Já si ho při instalaci leaku z nějakýho důvodu změnil a specialne u hubu mi to přijde dobrý.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    tak na q5 update pres bblink v poradku a system se zatim chova korektne.
    jen mi prijde, ze dost veci je predelanych pro vetsi displaye a treba s hubem se mi pracuje hure...
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BOUCNER: Nene, mám to vyplé.
    V minulé verzi byla zas chyba, žes musel mít nastaveno připojování k windows a ne mac, tato možnost teď úplně zmizela.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EVZENECEK: nefunguje ti bblink? a nemáš zapnutý storage na sd kartě přes usb? protož to teď nefunguje zároveň :-(((((
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Na Z10 mě update docela nasral.
    Po updatu jsem musel 3x resetovat, než byl telefon použitelný.
    Telefon je mnohem tišší - musím přidat 4 stupně hlasitosti výš, abych se dostal na původní před updatem.
    Přestalo mi fungovat připojení na PC k BB Link.
    Rozdělily se mi kontakty a i přes zaškrtnuté "automaticky spojovat" jsem to musel dělat ručně
    Vypadl mi z HUBu FB účet a musel jsem reinstalovat app
    Nezobrazují se mi ikonky kontaktů v aplikaci telefon - jen v kontaktech a při vyzvánění.
    Systém mi přijde, že je spíš pomalejší.

    Schválně, an co ještě přijdu...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tak jsem trosku zklamanej, update neprosel pres telefon ani pres BB Link, musem jsem udelat factory reset a mam po 8 hodinach konecne updatovano:)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: ja doted neprisel na to, jak napsat tu zas**nou diakritiku.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    prosím vás uklidněte mě někdo, že to není pravda...právě mě passport nabízí, že buď budu moct přes usb spravovat soubory přes BB link a nebo budu mít sd kartu jako velkokapacitní zařízení...ale nelze najednou.....to jako vážně? To můj problém s přístupem ke kartě ještě zhoršilo.....teď už si můžu vybrat, jestli chci jenom kartu a nebo jestli mám nainstalovaný link popřípadě to pořád přepínat :-(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BB Mapy mi přišly vždycky tak trochu nahovno. Používal jsem Google Maps, ale ty zase děsně pomalu nabíhaly a vůbec ta androidí verze funguje divně. Teď používám NavFree a přijde mi to nejlepší.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: Jo , mám to úplně stejně, mapy nefungují.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    jak vám jede vyhledávání v mapách? Když zadám "Jatecni 13" nenajde nic, když "Jateční 13" nabídne mi návrh "13 Jateční, Praha" ale když na něj kliknu, bud nahlásí chybu komunikace nebo napíše Place not found...

    Můžete prosím někdo zkusit?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SAMGARR: Dva updaty? Já tam teď mám 10.3.1.1565 a říká mi to "Používáte nejnovější software"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam