• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KORKMAZ: oficialne z Amazon App storu, mel bys tam nekde mit ikonku. Neoficialne pomoci aplikace Snap.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tak update na OS 10.3.1 na mojí Q5 se podařil....musel jsem předinstalovaný smazat aplikace. Systém mi teď běhá trochu pomaleji, ale furt je to rozhodně lepší než můj druhej android. Jsem úplná lama, co se týče blackeberry aplikací...jak můžu teda instalovat ty aplikace z jiných platforem? V BB world jsou furt ty stejný a v nastavení mám povolenou instalaci i z jiných zdrojů
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KORKMAZ: mě to taky neslo ze má málo místa tak jsem to přípojil k linku a za dvě Hodky to bylo nainstalovány :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Zkusit jinou baterku, určitě. Pokud ani to nepomůže, nevím...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jo, ta je tam celkem zbytečná, kliknul jsem na ni asi 3x a z toho 2x omylem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hlavně tu pitomou tužku pro novou zpravu...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PEDROBEAR: Jo, ty spodní ikony bych v HUBu klidně skrýval i nadále, to jooo :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Tak nabíječka od PlayBooku prý nepomohla. Pomůže nová / jinde nabitá baterka?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    - neskutecne me sere jak pri zvedani hovoru trva o 2 vteriny dyl, nez probehne spojeni nez pred aktualizaci. Zvednu telefon na pocitam do 2 a teprve muzu ocekavat reakci.
    - vyrazne zpomalenejsi ve chvilkovych vykyvech (zrovna kdyz to nepotrebuju)
    - prekazejici ikony v hubu na Q10 zbytecne zabirajici misto prostoru kde je potreba neco videt - kvuli tomu menit velikost je hloupej workaround.
    +/- blend stejne nevyuziju protoze je zakazanej nasima IT policies a jak mne telefon driv obcas stval, tak chvilema dost pěním. Chapu, ze nekomu bez aktivovanyho bb balance to muze fungovat skvele, ale pro me jeste maji co dohanet.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    update na q10 probehl přes wifi, bez jakýkoliv problémů,zatím žádný závady až na ten layouit popraskanýho displaye :) jo a ty ikonky nemusely bejt tak malý
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    KORKMAZ: já to řešil zrovna včera poté co jsem smazal skoro vše /fotky a videa zabírali překvapivě hodně :-D/ tak se to tam vešlo, ale bylo to o prsa...

    aktualizace přes Link mi dělala to samé co tobě, dotaz zda může být zaktualizovaný samotný link a nic...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORKMAZ: Ano, tento názor jsem už na diskusích taky našel... :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SAMGARR: Hmm, to bohužel nejde. Musel bych pak volat ajťáky, aby mi nastavili synchronizaci firemních sítí...a nejsem si jistej, zda by to obnova zálohy zvládla.

    FIELDMAN: To je docela zajímavý, jelikož od výroby má mobil jen 8 gb paměť a mám v něm jen pár souborů a snad jen dvě aplikace (watsapp a bloomberg), který toho moc nezabíraj....takže teoreticky se ta aktualizace ani nedá nainstalovat.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORKMAZ: Instalace má 1,3 GB a potřebuje 2,7x více místa na instalaci...
    MADBANANA: Sehnat nabíječku, která má alespoň 1,4A výstupní proud. To pomohlo mě.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tátovi zdechla Z10 po připojení na nabíječku v autě a už nejde zapnout. Nějaký rady na oživení?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KORKMAZ: zaloha, factory reset, update pres bb link, obnova zalohy ;)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Hele podařila se vám někomu nainstalovat ta nová verze OS na 10.3.1 ? Na moje Q5 se mi to nedaří přes wifi...prý málo místa a sekne se to tak ve čtvrtině i když tam mám ještě 2,6 gb volno a ta instalace chce asi 1 gb. A přes kompa skrze Link se to jen zeptá, zda se má nainstalovat i nová verze linku a dál nic anebo tam jen něco problikne. Nevíte, čím to je?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Mám Q1O a posouvat fotky mi jde jak ve foťáku, tak v galerii. Máš problém sám... :)
    Telefon mi rozhodně pomalejší nepřijde.
    Výdrž baterky ještě hodnotit nebudu. Nechám mu minimálně týden provozu, než se zase začnu vztekat.
    RAINBOF: MobilEdit!!!! Já bych na něj málem zapomněl! To byla aplikace!
    FIELDMAN: Rozchození Blendu vyřešeno. Mohl za to jeden nepovolený login item... (konec samochvály)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SAMGARR: mě na Q10 nejdou. jde to ve foťáku ale ne v obrázcích. Začínám si připadat jako u xiaomi...
    3 věci opraví 1 další rozbijou 2 změní. Jinak ten blend se mi líbí pokud ho dodělaj nebude mít konkurenci.

    Takhle jsem kdysi používal Siemens C35i s MobilEditem na posílání sms z počítače (což vzhledem k tomu jakou to mělo klávesnici byl těžkej tuning) :D.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RAINBOF: fotky jdou posovat gestel doleva/doprava jako vzdycky, alespon na me Q5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam