• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SAMGARR: Hmm, to bohužel nejde. Musel bych pak volat ajťáky, aby mi nastavili synchronizaci firemních sítí...a nejsem si jistej, zda by to obnova zálohy zvládla.

    FIELDMAN: To je docela zajímavý, jelikož od výroby má mobil jen 8 gb paměť a mám v něm jen pár souborů a snad jen dvě aplikace (watsapp a bloomberg), který toho moc nezabíraj....takže teoreticky se ta aktualizace ani nedá nainstalovat.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORKMAZ: Instalace má 1,3 GB a potřebuje 2,7x více místa na instalaci...
    MADBANANA: Sehnat nabíječku, která má alespoň 1,4A výstupní proud. To pomohlo mě.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tátovi zdechla Z10 po připojení na nabíječku v autě a už nejde zapnout. Nějaký rady na oživení?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KORKMAZ: zaloha, factory reset, update pres bb link, obnova zalohy ;)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Hele podařila se vám někomu nainstalovat ta nová verze OS na 10.3.1 ? Na moje Q5 se mi to nedaří přes wifi...prý málo místa a sekne se to tak ve čtvrtině i když tam mám ještě 2,6 gb volno a ta instalace chce asi 1 gb. A přes kompa skrze Link se to jen zeptá, zda se má nainstalovat i nová verze linku a dál nic anebo tam jen něco problikne. Nevíte, čím to je?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Mám Q1O a posouvat fotky mi jde jak ve foťáku, tak v galerii. Máš problém sám... :)
    Telefon mi rozhodně pomalejší nepřijde.
    Výdrž baterky ještě hodnotit nebudu. Nechám mu minimálně týden provozu, než se zase začnu vztekat.
    RAINBOF: MobilEdit!!!! Já bych na něj málem zapomněl! To byla aplikace!
    FIELDMAN: Rozchození Blendu vyřešeno. Mohl za to jeden nepovolený login item... (konec samochvály)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SAMGARR: mě na Q10 nejdou. jde to ve foťáku ale ne v obrázcích. Začínám si připadat jako u xiaomi...
    3 věci opraví 1 další rozbijou 2 změní. Jinak ten blend se mi líbí pokud ho dodělaj nebude mít konkurenci.

    Takhle jsem kdysi používal Siemens C35i s MobilEditem na posílání sms z počítače (což vzhledem k tomu jakou to mělo klávesnici byl těžkej tuning) :D.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    RAINBOF: fotky jdou posovat gestel doleva/doprava jako vzdycky, alespon na me Q5
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Takže za me:
    - v galerii nejde posouvat gestem fotky?!
    + diktování sms
    + BlackBerry blend
    - v blendu nejsou zprávy offline a všechny jen takový výsek
    - zmenšený ikonky nejde vrátit na původní velikost
    - v blendu nejsou všechny aplikace HUB
    - telefon je obecně pomalejší
    - odpároval se exchange
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    tak muj update>
    - z hubu mi zmizel fb, preinstalace vyresila
    - amazon App Store funguje nejak zvlastne, na titulce se mi nejaky aplikace zobrazujou (featured), ale jakmile dam cokoli vyhledat, nebo chci pres menu zobrazit napr. new releases, tak se mi neukaze nic, co delam spatne?
    - baterka vydrzi spis dyl, i kvuli ty novy funci setreni baterky...
    - velikost grafickych prvku mi vyhovuje, font size mam 6 a je to akorat
    - hlasitost nic moc, i kdyz to mam naplno
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HEXXX: Souhlasim, ovladaci prvky jsou zmensene a je jich vic, to se na tam male displeji projevi...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PEDROBEAR: Font zmenis globálně v settings - display
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak sem se tesil na blend, a pracovni zona je zakazana nasima IT policy. :/

    MADBANANA: asi sem retard, ale kde zmenším font v hubu?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tak jsem právě po asi dvouhodinovém boji zvítězil nad systémovou aktualizací u Z10, a přestože padlo hodně sprostých slov, tak ve výsledku musím říct, že bb blend je tak dobrá app, že snad na compu přestanu používat thunderbird. BB link mi přišel naprosto debilní a stejně se ho nikdy nepovedlo kloudně rozchodit (přes kabel šel, přes wifi ne), ale blend je fakt paráda.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Dělám produkci. Telefon mě živí... :)
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    FIELDMAN: diky, jojo, dival jsem se, cos psal.. mam 2 email ucty;) uvidim jeste par dni, pak ho kdyztak vratim... necely den je opravdu malo.
    hehe by me zajimalo, co delas, kdyz mas 12 email uctu...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB:
    - Je možně, že se zajíždí (zvlášť jestli máš jako já 12 mailových účtů a přes 3.000 kontaktů), ale obecně - baterka je mizerná.
    - Můj nevrzal
    - Nemohu nyní posoudit, ale jinak doporučuju koupit za pár šupů androidí appku Nyxdroid a přes Snap jí natáhnout.
    - Někomu se to děje, někomu ne... Globální řešení jsem zatím nenašel.

    Jinak jsem sem svoje zkušenosti s Classicem ohledně výdrže dával nedávno...
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    hmm blend super, ale je velkou skodou, ze neukazuje ukoly z remember..
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ahoj, koupil jsem si BB classic (jsem zcela nový uživatel BB) a rád bych se vás zeptal na několik věcí:

    - baterka mi nevydrží pomalu ani den a to ho skoro nepoužívám (20 hovorů, pár MB internetu, nonstop pripojen Blendem, poloha vypnuta). Je možné ze je to tim, ze je novy a instaluji se blbosti atp.? nebo spatny kus? reklamovat?

    - vrze mi tlacitko "cancel/polozit telefon". je to bezne u BB? Reklamovat?

    - jak uz tady MUI zminila - kdyz pisu na nyxu, tak je desive dlouha prodleva. zatim jsem na to na jinych strankach nenarazil. nevite, co s tim?

    - po updatu OS mi to potichu vyzvani (ikdyz jsem zvysil na max. ton vyzvaneni). vim, ze to tady uz nekdo zminil - mate reseni?

    Pokud ta baterka bude pouzitelnejsi, tak je to dobry telefon!

    dik!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Jestli máš Q10, udělej to!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam