• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Protože jsi geek který chce přehrávat složku, no kdo to kdy slyšel... :D Kup si za pár dolarů Neutron Music Player a už to nebudeš řešit. Pro mě asi nejlepší přehrávač všech dob. Nežere baterku ani při vysoké kvalitě a bezztrátové kompresi a má spoustu uživatelských nastavení včetně báječné funkce "když vytáhnu sluchátka z konektoru, přestanu hrát a i když mě vypneš, pamatuju si, kde jsi zkončil..."
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: ten music player bohuzel neumi prehravat po slozkach, ale je spousta alternativ..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    a další věc...mám složku, je tam mix hudby různých alb a chci si ji přehrát tak, jak je, ale to passport neumí...můžu jen přehrát jednu po druhé...bold to uměl, uměl přehrát celou složku...to je zase novinka? nebo jsem si nevšimla, že telefon o 10000 držší tohle neovládá :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: připojím se k počítači přes usb,buď mám storage nastavení a vidím pouze sd kartu a nebo mam bblink a vidím jen obsah telefonu :-( dřív jsem přes BlackBerry Link mohla jak do telefonu, tak na sd kartu...teď je to buď a nebo.....
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    KORKMAZ: Bude.
    SCHEEZE: Taky mám dvoufázové a jede mi to. Musíš si vygenerovat samozřejmě heslo pro mobilní aplikaci - ve svém nastavení.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    EVZENECEK: me se to nepovedlo zprovoznit. Asi proto ze mam dvoufazove overeni. Nebo jsem neco podelal v poradi instalace ci spousteni. Nekomu s overenim pres SMS to funguje nebo chcete screen chybovych hlaseni? (predpokladam ze nekdo by byl ochoten mi pomoci)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: A z čeho a jak? Skrz počítač nebo jen ukládání a práce se soubory?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Bude mi šlapat přihlášení do android marketu (skrze ten snap nebo play) pomocí stejného gmailu, jako používám i na jiném mobilu přímo s androidem? Jednoduše řečeno: 2 mobily zvlášť na jeden účet...bez ztráty funkčnosti
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BALOSH: Jo, jedu na tom už několik týdnů.
    Funguje díky tomu i přihlášení do Google map - ukládání historie polohy a vyhledávání, nastavené adresy domovské a pracovní etc.
    Nefunguje ale stále přihlášení např. do Google Now, takže tu aplikaci nerozběhneš, i když jí stáhneš.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EVZENECEK: mas to odzkouseny?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    podotýkám, že dřív jsem aspoň přes bb link mohla do obojího najednou
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    momentálně se na pasportu dostanu buď na sd kartu a NEBO do paměti telefonu...to to vážně tak posrali nebo jen neumím něco nastavit?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    poznámky zmizely. nikde nejsou :(
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Tady stále všichni mluvíte o SNAPu, to jste si nikdo nenainstaloval Google Play na Blackberry?
    Google Apps for BlackBerry 10 (Includes working Google Play Store) - UPDATED, NOW INCLUDES NEW GPS ALLOWING DOWNLOADING AND PURCHASING APPS. - BlackBerry Empire
    http://blackberryempire.com/...updated-now-includes-new-gps-allowing-downloading-and-purchasing-apps
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KORKMAZ: No pokud tam konkretni aplikace neni, tak ji tam nenajdes. Neni to klon Google Play.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    SAMGARR: No přes ten amazon App store jsem to zběžně zkoušel, ale androidí aplikace jsem tam nenašel.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KORKMAZ: oficialne z Amazon App storu, mel bys tam nekde mit ikonku. Neoficialne pomoci aplikace Snap.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tak update na OS 10.3.1 na mojí Q5 se podařil....musel jsem předinstalovaný smazat aplikace. Systém mi teď běhá trochu pomaleji, ale furt je to rozhodně lepší než můj druhej android. Jsem úplná lama, co se týče blackeberry aplikací...jak můžu teda instalovat ty aplikace z jiných platforem? V BB world jsou furt ty stejný a v nastavení mám povolenou instalaci i z jiných zdrojů
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KORKMAZ: mě to taky neslo ze má málo místa tak jsem to přípojil k linku a za dvě Hodky to bylo nainstalovány :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Zkusit jinou baterku, určitě. Pokud ani to nepomůže, nevím...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jo, ta je tam celkem zbytečná, kliknul jsem na ni asi 3x a z toho 2x omylem.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hlavně tu pitomou tužku pro novou zpravu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam