• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VSUDYCHOD: Já to udělal omylem,když jsem chtěl na sjezdovce natáčet video a jak je to nový,tak jsem blbě klikal a včera jsem zjistil,že tam i "fotky" širokoúhlé a v ještě lepší kvalitě :)
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: tu "sirokouhlost" si na fotaku nastavis zmenou pomeru stran na 16:9, nemusis kvuli tomu tocit video;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: pak ale nevidíš telefon a tvá karta je bez hesla....což znamená, že si každej připojí telefon přes usb projede celou kartu
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: ono by to melo teoreticky fungovat i bez linku.. Zkousel si v settings/storage and acess/acess using USB nastavit mass storage?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: BB link se mi snaží instalit v práci na Win 7,ale do updatu jsem našel Q10 prostě jen jako další disk bez jakýhokoliv můstku..
    ten BB link chce koukám, jako všechno, WXP SP3 a ten mít nebudu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: blend se odmita instalovat i na vistach, ale bb link by mel porad bezet..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak po týdnu můžu ohodnotit update Q10.. výrazně se prodloužila výdrž baterky, je s občasným pouštěním dat nebo wifi jsem v cizině vydržel s nabitím 4 dny. Foták bych řekl,že fotí lépe (když se "jakože fotí" kamerou,tak je to ještě lepší a širokoúhlé), ovládání bych řekl že je více intuitivní, v Hubu se mi líbí to zrychlené mazání více položek..
    Co se mi nelíbí je,že už se přes Win XP Sp2 do telefonu vubec nedostanu, snaží se to instalovat Blend, kterej vždy klekne..takže žádný mass storage ani nic podobného, prostě je to zakletý..
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Ahoj, mám tu 9600 Bold v dobrým stavu, používaný půl roku, jen má vadný display, je k tomu i kožené originál blackbery pouzdro a jeden protinárazový kryt. Kdyby někdo chtěl, tak dejte vědět do zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    otázka (opět) ...neměl jste někdo problém u aplikací stažených snapem nakupovat? Na google play mám nastavenou kartu, ale appka mi hlásí, že nemám billing nastavený...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Mám problém s nahráváním videí na YouTube z BlackBerry z 10 po aktualizaci 10.3.1 - děje se vám to taky a nevíte prosím, jak to řešit? Diky moc.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak vyzkoušeno na jednom z domácích počítačů a funguje, takže chyba bude na mém pracovním...díky bohu...to by na mě bylo trochu moc
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ED_EDDIE: Stává se mi to pořád.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Po update q10 se mi často stává, že se mi nezobrazí jméno volajícího i když je v adresáři. Pokud hovor přijmu, jméno se objeví. Nestalo se to někomu?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak zkusím aj další pocitac...

    Co ten neutron? Měl s nim ještě někdo potíže? Zkouším Vlc, stáhla jsem ho přes snap, ale první dojem nic moc....
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Tak mam taky problém s aktualizací. Hlásí mi to málo místo a přes BB Link mi to taky nešlo nainstalovat, házelo to nějakou chybu. Fotky a jiný soubory jsem si hodila na kartu, jenže místo zabírají aplikace a ty mazat nechci. Nějakej jinej způsob? Každej den mi chodí upomínka, že je k mání nová aktualizace...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: s neutronem sem mel na passportu problem ze pokud sem ho nechal bezet aniz bych neco prehraval tak se mi po nejaky dobe resetoval telefon..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Protože jsi geek který chce přehrávat složku, no kdo to kdy slyšel... :D Kup si za pár dolarů Neutron Music Player a už to nebudeš řešit. Pro mě asi nejlepší přehrávač všech dob. Nežere baterku ani při vysoké kvalitě a bezztrátové kompresi a má spoustu uživatelských nastavení včetně báječné funkce "když vytáhnu sluchátka z konektoru, přestanu hrát a i když mě vypneš, pamatuju si, kde jsi zkončil..."
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: Tak přes BB Link vidím tři disky (Kartu, Telefon a systémovej - DTM) a při mass storage vidím jen kartu...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: ten music player bohuzel neumi prehravat po slozkach, ale je spousta alternativ..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    a další věc...mám složku, je tam mix hudby různých alb a chci si ji přehrát tak, jak je, ale to passport neumí...můžu jen přehrát jednu po druhé...bold to uměl, uměl přehrát celou složku...to je zase novinka? nebo jsem si nevšimla, že telefon o 10000 držší tohle neovládá :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: připojím se k počítači přes usb,buď mám storage nastavení a vidím pouze sd kartu a nebo mam bblink a vidím jen obsah telefonu :-( dřív jsem přes BlackBerry Link mohla jak do telefonu, tak na sd kartu...teď je to buď a nebo.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam