• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: jojo uz je leak s tim fixem, ale od jiste doby sem se rozhodl neinstalovat leaky.. Navic zatim se mi to stalo jen jednou a po restartu to bylo ok, pokud se to nezhorsi tak snad vydrzim
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ED_EDDIE: Stává se to do 5 minut po restartu, než se načtou kontakty... Jinak ne.
    BOUCNER: Vyzkouším a dám vědět. Chci si akorát koupit premium BeOnRoad přes in-app.
    VITEKK: Už jsem někde viděl instalátor na fix. Ale nějak ho nemůžu znova najít.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RAINBOF: mám přes 10let starou plečku a ten SP3 brutálně zpomaluje celej systém.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: proč? licence nebo. net?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    tak se mi prave projevil "blikaci bug" na passportu.. BB prej uz pracuje na oprave, doufal sem ze se mi vyhne..
    IMG 0237
    https://www.youtube.com/watch?v=PXRGOV-HeB0
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VSUDYCHOD: Já to udělal omylem,když jsem chtěl na sjezdovce natáčet video a jak je to nový,tak jsem blbě klikal a včera jsem zjistil,že tam i "fotky" širokoúhlé a v ještě lepší kvalitě :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jo to jo, pak se telefon (respektive karta) tvari jako obycejna fleshka
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: tu "sirokouhlost" si na fotaku nastavis zmenou pomeru stran na 16:9, nemusis kvuli tomu tocit video;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: pak ale nevidíš telefon a tvá karta je bez hesla....což znamená, že si každej připojí telefon přes usb projede celou kartu
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: ono by to melo teoreticky fungovat i bez linku.. Zkousel si v settings/storage and acess/acess using USB nastavit mass storage?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: BB link se mi snaží instalit v práci na Win 7,ale do updatu jsem našel Q10 prostě jen jako další disk bez jakýhokoliv můstku..
    ten BB link chce koukám, jako všechno, WXP SP3 a ten mít nebudu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: blend se odmita instalovat i na vistach, ale bb link by mel porad bezet..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak po týdnu můžu ohodnotit update Q10.. výrazně se prodloužila výdrž baterky, je s občasným pouštěním dat nebo wifi jsem v cizině vydržel s nabitím 4 dny. Foták bych řekl,že fotí lépe (když se "jakože fotí" kamerou,tak je to ještě lepší a širokoúhlé), ovládání bych řekl že je více intuitivní, v Hubu se mi líbí to zrychlené mazání více položek..
    Co se mi nelíbí je,že už se přes Win XP Sp2 do telefonu vubec nedostanu, snaží se to instalovat Blend, kterej vždy klekne..takže žádný mass storage ani nic podobného, prostě je to zakletý..
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Ahoj, mám tu 9600 Bold v dobrým stavu, používaný půl roku, jen má vadný display, je k tomu i kožené originál blackbery pouzdro a jeden protinárazový kryt. Kdyby někdo chtěl, tak dejte vědět do zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    otázka (opět) ...neměl jste někdo problém u aplikací stažených snapem nakupovat? Na google play mám nastavenou kartu, ale appka mi hlásí, že nemám billing nastavený...
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Mám problém s nahráváním videí na YouTube z BlackBerry z 10 po aktualizaci 10.3.1 - děje se vám to taky a nevíte prosím, jak to řešit? Diky moc.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak vyzkoušeno na jednom z domácích počítačů a funguje, takže chyba bude na mém pracovním...díky bohu...to by na mě bylo trochu moc
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ED_EDDIE: Stává se mi to pořád.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Po update q10 se mi často stává, že se mi nezobrazí jméno volajícího i když je v adresáři. Pokud hovor přijmu, jméno se objeví. Nestalo se to někomu?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: tak zkusím aj další pocitac...

    Co ten neutron? Měl s nim ještě někdo potíže? Zkouším Vlc, stáhla jsem ho přes snap, ale první dojem nic moc....
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Tak mam taky problém s aktualizací. Hlásí mi to málo místo a přes BB Link mi to taky nešlo nainstalovat, házelo to nějakou chybu. Fotky a jiný soubory jsem si hodila na kartu, jenže místo zabírají aplikace a ty mazat nechci. Nějakej jinej způsob? Každej den mi chodí upomínka, že je k mání nová aktualizace...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam