• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: no ale jak se jí to přihodilo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOUCNER: jsou readonly. atribut jen pro cteni.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: ne :-D mám jí jako první majitel a už přes dva roky a tohle se mi stalo poprvé...
    no asi mi nezbyde nic jinýho, než vzít 32 gb dat, přehrát je někam a kartu zformátovat XD
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    EVZENECEK: Pred casem jsem tohle tema googlil, MiBand vypada ze funguje, ale osobni zkusenost nemam.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Nemáš jí jen půjčenou? :D
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ha tak další supr trupr věc mám...může mě někdo říct, proč nemůžu smazat z sd karty složku s mp3? napsalo mi to, že nemám oprávnění :-D
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Používáte někdo na BB 10 nějaký chytrý náramek s androidí aplikací? Konkrétně mi jde o Xiaomi MiBand.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    JYYNA: díky, už jsem se lekla reklamace...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    BOUCNER: jo, to je známá chybka. Už je build, kde je to opravené, ale ještě není oficiálně venku. Kdyby Te zajímaly detaily http://www.ubergizmo.com/2015/02/blackberry-passport-screen-flickering-fix-being-developed/
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Jsem teď mimo domov, ale až se tam dostanu, něco vyfotím :)

    ATTILAH: Toto dělalo kolegovi a pomohl factory reset přes Link, nové natažení dat ze zálohy a už u to lítá... jak mě.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ATTILAH: Nově tam máš taky tlačítko na displaji..
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ATTILAH: Můžeš si tam nahrát poslední 10.2.x leak. Focení tlačítkem mi celkem vyhovuje, ale speciálně aplikace telefonu je extrémně pomalá.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Nemáte někdo problém na Passportu s displejem? Semtam při spuštění aplikace bliká nebo zhasne... :'(
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Strašně mě vysírá nová aktualizace OS na Q10ce - je pomalejší, fotit se už nedá ťuknutím na displej, ale jen nepoddajným bočním tlačítkem apod. Dá se ta aktualizace nějak odstranit?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Mohl bys pro nás vymyslet systém zrcadel pro vyfocení telefonu sebou samým :D
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Bohužel ti to nevyfotím, neb můj jediný foťák je telefon, ale je to vyrobené z externího zdroje a karbon-laminátového nesmyslu, co mi vyrobil kamarád (rozměr cca jako Q10, tloušťka 2,2cm)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: 14800? :D Posli fotku, jak s tím ten telefon vypada!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ISATAG: Mě ale baterka neodešla zatím žádná. Naopak, mám 3 a všechny v super stavu. Jen moje nároky na telefon jsou zcela mimo současné možnosti technologie. Když potřebuju fakt vydržet, mám vyměnitelný zadní kryt se 14.800mAh baterkou. to sice z telefonu udělá cihlu, ale s výdrží, která už je taková, jak chci.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    FIELDMAN: Ja osobne jsem teda nikdy baterku u telefonu nemenil. Mozna u nejakeho hodne stareho siemensu, ale myslim si ze pokud by baterka nejakym zpusobem definitivne odesla, tak neni problem ji nechat v servisu vymenit demontazi telefonu. Podle me ale mnohem drive odejdou tlacitka nez baterka a ta pujdou taky vymenit ;)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    HONCKA: Už jsem to sem psal před pár týdny. vyzkoušel jsem si jak Classic, tak Passport a s mým využitím byl rekord 11 hodin max... S Q10 mám 2 baterky na den.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam