• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: podle nabídky shopu taky.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: ehm... nevim, proc Q10 - ukonceni vyroby se tyka q5 a z10, alespon podle toho co pise POLOVI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    což je škoda protože prodejem Q10 by skvěle ovládli trh levných telefonů. njn
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: :-(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: q5 a z10 ukoncili vyrobu a prodej tohle jsou uz jen skladove zasoby
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    respektive už teď je to problém, co budu dělat v listopadu, jestli už se teď stahuje od většiny prodejců
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    chtěla jsem pro mámu v listopadu pořizovat k narozeninám blackberry q5, vzhledem k ceně, jejím nárokům a schopnostem a koukám, že koupit ho a vybrat si barvu už snad ani není možný :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: už jsem to elý zformátovala...kartě to neuškodí a našla sjem další 2 složky, které při mazání otravovaly...alespoň jsem si udělala pořádek, ale moc děkuju!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: oni vydali dva: prvni 10.3.1.2576 a v zapeti 10.3.1.2582, tzn evidentne v tom prvnim byla nejaka bota, vi se ze je tam oprava toho blikani u passportu a oprava nejaky security v ssl. Ale change log neni, respektive je stejny jako s tim puvodnim updatem na 10.3.1
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOUCNER: snadno to odstranis. na nadrazene slozce dej vlastnosti, odeber "jen pro cteni" a dej pouzit pro podslozky.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    MADBANANA:
    EXCITE:
    FIELDMAN:
    Dík. Postupně vyzkoušim. Jsem ráda, že to vůbec jde.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    VITEKK: nemas nejaky changelog toho update?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: to je to o cem sem psal, delaji to jen systemove aplikace, nejcasteji nastaveni.. Update uz vysel napr v anglii nebo rakousku, tak za par dni by mel byt ofiko i u nas k dispozici
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: tak oprávnění je čtení a zápis
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: no ale jak se jí to přihodilo?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BOUCNER: jsou readonly. atribut jen pro cteni.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MADBANANA: ne :-D mám jí jako první majitel a už přes dva roky a tohle se mi stalo poprvé...
    no asi mi nezbyde nic jinýho, než vzít 32 gb dat, přehrát je někam a kartu zformátovat XD
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    EVZENECEK: Pred casem jsem tohle tema googlil, MiBand vypada ze funguje, ale osobni zkusenost nemam.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BOUCNER: Nemáš jí jen půjčenou? :D
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ha tak další supr trupr věc mám...může mě někdo říct, proč nemůžu smazat z sd karty složku s mp3? napsalo mi to, že nemám oprávnění :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam