• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EVZENECEK: Díky.... už sem z tohošílel :-D a přemejšlel jak ten dotaz podat googlu aby něco našel
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    me sechtel skoro porad aktualizovat google play a kdyz jsem ho odklepl aby se aktualizoval tak akorat zmizel. Asi neco delam blbe.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BALOSH:
    HONCKA: Dá. Otevřte si zástupce "Blackberry Google ID" na ploše, co jste si nainstalovali při instalaci obchodu Google Play. V pravo nahoře klik na tři tečky - klik na Android Settings.
    Tam klik na "Aplikace", najdete Mapy, a tam odškrtnete "Zobrazit upozornění".
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    bez google play services se to zdá nefunguje správně nebo vůbec většina věcí, co si jinde nestáhnu :-( ...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: me taky a pekne me to sere
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EVZENECEK: google maps mi porad cpe notifikaci do hubu, ze potrebuje instalovat google services, da se s tim neco udelat? dela to vsem nebo jenom mě?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BOUCNER: Možnost přihlášení do Google map, automatické informace v hubu o aktualizacích appek, nákupy placených aplikací...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Tak nainstalování Google play bylo k prdu, některé aplikace stále nefungují, nelze totiž nainstalovat ani Google play Services ani google knihovnu, takže pro mě žádný rozdíl mezi tímhle a snapem v možnostech a funkčnosti...akorát snap má hezčí ikonku...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Tak uz mi pristal update na passportu, q10 zatim nic
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    Ty chvile, kdy se nejakej proces dostane do stavu, kdy by nemel nic delat a pritom vyzira cpu co to jde. Vcera v pul treti jsem odpojil nabijecku, udelal jeden hovor a v sedm zjistil, ze dochazi baterka - aplikace Phone jela jak diva (i kdyz jsem vypnul tel. cast v nastaveni) a pomohl az restart...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    otázka, používáte někdo rdp přes port forwaring Ssh?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: podle nabídky shopu taky.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    RAINBOF: ehm... nevim, proc Q10 - ukonceni vyroby se tyka q5 a z10, alespon podle toho co pise POLOVI
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    což je škoda protože prodejem Q10 by skvěle ovládli trh levných telefonů. njn
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: :-(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: q5 a z10 ukoncili vyrobu a prodej tohle jsou uz jen skladove zasoby
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    respektive už teď je to problém, co budu dělat v listopadu, jestli už se teď stahuje od většiny prodejců
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    chtěla jsem pro mámu v listopadu pořizovat k narozeninám blackberry q5, vzhledem k ceně, jejím nárokům a schopnostem a koukám, že koupit ho a vybrat si barvu už snad ani není možný :-(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAINBOF: už jsem to elý zformátovala...kartě to neuškodí a našla sjem další 2 složky, které při mazání otravovaly...alespoň jsem si udělala pořádek, ale moc děkuju!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    SAMGARR: oni vydali dva: prvni 10.3.1.2576 a v zapeti 10.3.1.2582, tzn evidentne v tom prvnim byla nejaka bota, vi se ze je tam oprava toho blikani u passportu a oprava nejaky security v ssl. Ale change log neni, respektive je stejny jako s tim puvodnim updatem na 10.3.1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam