• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADBANANA: me tohle u passportu delal zapalovac v kapse :D
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Jedu papír pod baterkou a přestalo to :D
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    YARDIK: jo povedlo. tim LuckyPatcherem upravis .apk soubour a pak to nainstalujes s modifikovanym souborem. tady je kdyztak navod: http://forums.crackberry.com/...3/how-remove-google-play-services-dependencies-lucky-patcher-947141/
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MADBANANA: muze to delat nejaky spusteny program.. zkus to vysledovat, me to delal neutron
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Mně se poslední dobou začalo stávat, že se mi Q10 z ničeho nic zrestartuje, což je v mnoha situacích dost otravný. Je to systémová chyba nebo se mi jen viklá baterka a mám si očistit a napružit kontakty a nacpat pod baterku kus papíru?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Uz by mohli vydat nejakou opravu, nemit signal v metru je fakt opruz ...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Je někde nějakej web, kde se dají hlásit vsechny ty bugy? Po poslednim updatu mi nekdy pár vteřin nereaguje dotykovej display, hlavne v Hubu.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    POLOVI: obcas neco jde obejit, me se takhle povedl nainstalovat sygic voucher edition
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    KUBULA: a povedlo se ti to nainstalovat?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    POLOVI:
    HONCKA: tak uz jsem si nasel odpoved. LuckyPatcher to dokaze vyresit;)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KUBULA: Google play services nejsou na blackberry podporovane
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KUBULA: skus si nainstalovat google play
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    stahnul jsem si dve aplikace pres Snap(BB Q10, 10.3.), pri spusteni mi pisou, ze potrebuji sluzby GooglePlay. da se to nejak obejit? nejsou to zadne google aplikace, jen medicinske slovniky, nic extra. jine aplikace stazene pres Snap mi slapou. dik za odpoved
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EVZENECEK: to by bylo super :)

    Ještě jsem ale nepřišla na to, co s tím sdílením videí na YouTube. Dříve to šlo i bez WiFi, teď pouze přes ni. Což je trochu problém, protože internet mám teď jenom v mobilu. Takže vždycky musím nahrávat jen když mám na kom parazitovat. A data mám neomezená, v tom problém určitě není.
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BESSAYA: Četl jsem na crackberry, že to snad dělá všem a je to bug. Snad bude opraveno.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    EVZENECEK: mám to samé a taky jsem nepřišla na to, kde to vypnout :-/
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BALOSH: Jo. Když dáš aktualizovat obchod play, tak se ti smaže a tim pádem se už neaktualizuje - musíš zase stáhnout znova ručně.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    asi pred tydnem jsem aktualizoval google play a uz nejde spustit. Deje se to jeste nekomu?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Omg! Po dnešní 75 MB aktualizaci se mi na Z10 zapnul zvuk při psaní na klávesnici - koukám do nastavení a mám to na minimum jako předtim... Míň to dát nejde a vypnout taky ne, někdo stejný problém?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SAMGARR: OMG! tohle bylo snad jediný místo, kde jsem ani nebyla....dííííky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam