• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: a umi to hromadne ? ja jsem z toho na prasky.

    YARDIK: prosimte jeste jedna vec jak se to prepina na cernou s bilymi (nebo oranzovymi idealne) pismeny ?
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: Tak tohle jsem neresil. Neprejmenovavam.. Vzdycky jsem mel knizky ve formatu epub. Bez problemu..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    YARDIK:
    takze jsem si ji poridil mela dobre recenze. mam tu par problemu. necte pdb rtf a doc coz jsem teda vzdal a hledam vhodny konvertor.
    dale neprisel jsem na to jak si knihy v knihovne prejmenovat pise mi to u kazde unknown a je tam logo calibre...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nějaká appka na střih slowmotion videa? Camera++ tvrdí, že natočí 60fps, tak ještě to k něčemu využít :)
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: Playepub book reader - $0.99. Naprosta spokojenost.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosím poraďte čtečku knih na q10 zatím to čtu v txt ale není to ono..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: jo, mě to taky začlo dělat..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: jo funguje to od té doby normálně
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: mě ano.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: A enablovaly se ty profily se nazpět?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: přítelkyni před týdnem po restartu už se to neopakovalo
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak mi moje Q10 právě oznámilo, že mi disblovalo všechny uložené WiFi sítě, aneb přes 300 oznámení v HUBu... Stalo se to někomu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Amazon appstore mi porad hlásí ať si zkontroluj adresu aby byla z podporované země ale Evropa by měla fungovat. chápu něco špatně?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    zaviraci jsem chvilku pouzival na Q10 a to se hrozne ochodilo. Mam flip ale protoze to strkam do drzaku jako navigaci, vali se mi doma a nosim to bez pouzdra. To se mi ale casto vypne, restartuje nebo posle nejakou blbou sms nebo zavola. To kdyz se nestihne zamknout driv nez muj zapalovac nebo kalhoty zacnou ovladat telefon. Za par dnu jdu do klasickeho nasazovaciho zamykaciho futralu nebo se podivam na tu knizecku, jestli by mi to mohlo vyhovovat.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: ten stilgut ma i s packou, ze se ti to neotevre, bohuzel tohle nema vyrez na reproduktor, takze pokud je clovej zvyklej telefonovat se zaklaplym pouzdrem, tak ma smulu
    StilGut - Blackberry Passport case, "Book Type" with clip
    http://www.stilgut.com/blackberry-passport-case-book-type-with-clip-black.html
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    to nalepovací mám z nouze, protože když jsem telefon kupovala, na výběr nebylo a nechtěla jsem ho nosit jen tak...teď když ho prohlížím, tak mám taky rohy trochu odlepené, samý prach, ale zkoušet to přelepovat určitě nebudu :-D
    btw,když mi jednou vypadl passport z ruky (naštěstí do trávy), pouzdro se během pádu krásně otevřelo a plácl sebou rovnou na displej....
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: me se flip v rohu zacal rozlepovat, az me to zacne srat, pujdu do stilguta
    Passport - Blackberry - Products
    http://www.stilgut.com/products/blackberry/passport/
    ten je sesitej a neni nalepovaci, bohuzel je drazsi
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: sice píšou, že ano, že stačí otřít hadříkem, ale ten můj tak rozhodně nefungoval...ale už se dají koupit pěkné kryty i zasouvací celokožený...určitě to časem vyměním. Chvíli mi i trvalo, než mi sedl na psaní a taky docela telefon "ztěžkl"
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BOUCNER: takže se to lepí na záda. :( Měl bych potřebu to občas sundat a nosit bez něj a na to to asi dělané není. :(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: drží dobře...pouzdro se prý dá použít několikrát po sobě, ale to se mě nepodařilo a BBshopu mi ho vyměnili za jiné
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Nepoužíváte někdo Flip Case pro Passporta? Jak to v tom pouzdře drží?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam