• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: s tim Google+ asi budes mit problem, stejne jako se synchonizacema chromu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Nainstaluj si SNAP (viz: http://blackberryczech.cz/...ap-v3-beta-nova-verze-google-play-klienta-pro-blackberry-10-ke-stazeni/) a skrz něj už natáhneš co budeš chtít...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Zdravím dostal jsem v práci BB Q10 a chtěl bych do něj nějaké aplikace co nejsou ve storu. Už sem našel nějaký návod na google maps, coz je jedna z app ktere bych určitě nainstalovat chtel. Nevíte tedy někdo kde seženu ještě aplikace: Google chrom, servis 24, Google +, Lync, a případně klienta k NYXu?
    Jinak jsou to vsechno aplikace co se na ostatní platformy stahují zdarma a jsou od větších společností
    Za každou pomoc a radu předem děkuji
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    neumíte poradit jak nainstaluji betazone? v programu jsem ale telefon mi to prostě nestahne ze jsem v nepodporovane zemi
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nový rasově korektní smajlíci na whatsappu jsou celkem srandovní :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    YARDIK: super! ted jeste poresim ty názvy a bude to. díky.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: v aplikaci sjedes do nastaveni (klasicky prstem se shora obrazovky) a tam je vpravo nahore "Theme" - day, night, sepia
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: a umi to hromadne ? ja jsem z toho na prasky.

    YARDIK: prosimte jeste jedna vec jak se to prepina na cernou s bilymi (nebo oranzovymi idealne) pismeny ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Callibre ti umi ty knizky i pojmenovat vcetne doplneni obrazku obalky. Je to tam nekde v menu pod metatagy.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: Tak tohle jsem neresil. Neprejmenovavam.. Vzdycky jsem mel knizky ve formatu epub. Bez problemu..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    YARDIK:
    takze jsem si ji poridil mela dobre recenze. mam tu par problemu. necte pdb rtf a doc coz jsem teda vzdal a hledam vhodny konvertor.
    dale neprisel jsem na to jak si knihy v knihovne prejmenovat pise mi to u kazde unknown a je tam logo calibre...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Nějaká appka na střih slowmotion videa? Camera++ tvrdí, že natočí 60fps, tak ještě to k něčemu využít :)
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: Playepub book reader - $0.99. Naprosta spokojenost.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosím poraďte čtečku knih na q10 zatím to čtu v txt ale není to ono..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: jo, mě to taky začlo dělat..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: jo funguje to od té doby normálně
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: mě ano.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: A enablovaly se ty profily se nazpět?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: přítelkyni před týdnem po restartu už se to neopakovalo
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak mi moje Q10 právě oznámilo, že mi disblovalo všechny uložené WiFi sítě, aneb přes 300 oznámení v HUBu... Stalo se to někomu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam