• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KEVIN00: emaily si nastavis v administraci BIS pripadne BES. Po te co si tu sluzbu u operatora objednas. Tyhle blackberry nepouzivali standartni datove tarify ale stacili jim BIS u TM tusim za 250 bez omezeni dat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím,
    asi budu mít pro Vás triviální dotaz. Dostal se mi do ruky stařičký BB 9000. Je to úplně první BB co držím v ruce, tak nejsem zcela zběhlý v ovládání. Povedlo se mi aktualizovat firmware z 4.6 na 5.0.0.1076. Firmware jsem stáhl ze stránek T-Mobile. Po aktualizaci nemohu nikde najít nastavení emailového klienta, který by měl být v nastavení. Myslíte, že to je instalací špatného firmwaru či mi chybí pouze doinstalovat nějakou komponentu systému?
    Díky :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    POLOVI: Jo to jsem byl já...pohrabal jsem se v nastavení když jsem byl na hajzlíku a podařilo se to :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Pokud se mi to nezdalo tak se tu nekdo ptal jak zapnout v HUBu notifikace o novem emali ve slozkach napr v Outlooku... Staci dat vyber slozek a podrzet na ni prst a nastavit synchronizovani (alternativne vybrat slozku tecky s dalsim nastavenim a vybrat synchronizovat)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Používáte někdo BlackBerry blend na iPadu? mě to prestelo po aktualizaci fungovat teda spis parovat se. Rozjelo se to jen jednou těsně po aktualizaci a od té doby to nejde ani když jsem app smazal a znova instaloval a oba přístroje vypnul a zapnul
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Můžu nějak zamknout aplikaci aby zůstala spuštěná? A vůbec se nezavírala?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nevite, jestli v Neutron playeru jde poslat muzika pres DLNA ze serveru (NAS) do rendereru (wifi radio)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BESSAYA: nejdou. je to zalozene na GTD a tam nemaji ukoly mit terminy. Existuji i dalsi. To co pozadujes ma Remember ktery IMO v kombinaci s Assistant nema konkurenci. Sam pouzivam oboji. Jedno mam na upominani, treba ze mam nekomu zavolat v dany cas, a druhe na GTD.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MADBANANA:
    FIELDMAN:
    MILAZAJICEK:
    SCHEEZE: Zatím co tak na to koukám, se mi ten nextaction líbí asi nejvíc - ale co tam nevidím, nebo blě koukám, jdou tam k těm položkám dávat upomínky? Jinak osobně upřednosťnuju nativní aplikace, ale třeba Evernote + Remember, co tam právě jsou v základu, mi k srdci nějak nepřirostly, ač mi je tedy muž neustále taky doporučuje horem dolem :-)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BESSAYA: Nextaction! už od dob BlackBerry verze asi 6. na četné žádosti uživatelů to portovali pro OS10
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    BESSAYA: já používám vestavěný reminder provázány s Evernote a moc mi vyhovuje ze zobrazuje I emaily s pripominkami
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BESSAYA: Trello pracovně a Wunderlist osobně. Oba zdarma...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BESSAYA: Mám ClipsMe a vypadá to pěkně, ale moc to nepouzivam.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Jaké používáte na bb10 task managery nebo to do aplikace? Hledám něco pro pro běžného člověka, nic vyloženě business, celkem mi sedl "remember the milk", ale kvůli tomu, aby tam fungovaly upomínky apod., se mi nechce dát 30$ ročně :-/
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN:mohli by přidat možnost, vypnout jakoukoliv aplikaci přímo z monitoringu, jediné, co tam je, je možnost odinstalace a to jsem zatím použila jen jednou a to na skype, co se takhle sekl....
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: No... přivedla jsi mě na to, proč mi posledních pár dní jede baterka dolů. Děkuju
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    vyřešeno...po tom, co jsem mohla konečně připojit passporta kabelem k počítači a zapnout si link a blend a pak je taky odpojit na slušno, tak mi zmizel blend po odpojení a vše je ok...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: blend není v seznamu a nemůžu ta změnit nastavení
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: nejsem si úplně jistý jestli je to tvůj případ ale zkus v oprávnění aplikaci mu zakázat aby jel na pozadí případně mu vypnout i další opravneni
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Prosim o radu, V monitoringu mi bezi blend, zere nehorazne baterku, ale ja ho zapnuty nemam. Zkusila jsem ho vypnout zapnout, telefon restartovat asi trikrat a i vypnout a porad tam je...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Něco se změnilo, ale asi jako kdyby tam místo zvratek byly exkrementy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam