• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    BOUCNER: No... přivedla jsi mě na to, proč mi posledních pár dní jede baterka dolů. Děkuju
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    vyřešeno...po tom, co jsem mohla konečně připojit passporta kabelem k počítači a zapnout si link a blend a pak je taky odpojit na slušno, tak mi zmizel blend po odpojení a vše je ok...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: blend není v seznamu a nemůžu ta změnit nastavení
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: nejsem si úplně jistý jestli je to tvůj případ ale zkus v oprávnění aplikaci mu zakázat aby jel na pozadí případně mu vypnout i další opravneni
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Prosim o radu, V monitoringu mi bezi blend, zere nehorazne baterku, ale ja ho zapnuty nemam. Zkusila jsem ho vypnout zapnout, telefon restartovat asi trikrat a i vypnout a porad tam je...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Něco se změnilo, ale asi jako kdyby tam místo zvratek byly exkrementy :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Ono tam jde něco vyhledávat? :D Pro mě jsou BlackBerry Maps naprosto nepoužitelná aplikace. Něco se změnilo? Už se to dá používat?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Tak ulice hledat jde, ale čísla domů v ulici s diakritikou stále ne... chjo :(
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    S novým updatem BlackBerry Maps už jde vyhledávat ulice s diakritikou! Jupí!
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: mam to zapnuty a passport mi vydrzi 2 pracovni dny
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: a jak ti žere baterku když jede na pozadí? mě to vysalo 40% za dvě hodiny a to sem spal takže žádná cinnost... akorát v přehledu to pak píše že to je systém a nemohu to sám ani vypnoutHONCKA:
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    mate nekdo zkusenost s pouzdry pdair? V shopu jsou na objednani a ja nevim jestli objednat Leather Wallet(http://www.shopblackberry.cz/...ene-pouzdro-leather-wallet-pro-blackberry-passport-cerna-p-1264.html) nevim zda se mi vejde do predni kapsy Levis 501 s nejakymi uzitecnymi vecmi navic nebo http://www.shopblackberry.cz/...ozene-pouzdro-leather-case-pro-blackberry-passport-cerna-p-1261.html ktere verim ze se vejde. Pouzdro potrebuji kvuli ochrane odemykani. Nosim to bez pouzdra a casto se mi v kapse odemyka a dokonce ovlada. Moje stehno zvladne pri chuzi volat i spoustet aplikace, otevirat prilohy, odpovidat na emaily(neumi odeslat).

    Ja mam originalni flipcase a to mi nedrzi v aute v drzaku a nepohodlne se mi ovlada pristroj a prikazi mi pri foceni. Kdo mi dobre poradi, muze ho ode me za nejake drobne dostat ;-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: s tim ptanim jsem to neskousel, skus to nastavit na automatiku.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: tak jsem to koupil, nastavil jsem aby se to na nahrávání zeptalo a hned první hovor a nic.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    HONCKA: Jede mi to fajn. Protistrana trochu hlasitěji než můj hlas a velmi přehledné řazení... Spokojenost nadmíru.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: mam to nastaveny na nahravani vseho, aplikace bezi na pozadi, nemusis ji mit otevrenou, jde rozumet uplne vsemu, prijde mi ze protistrana je vic nahlas
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: A je to použitelné? Funguje to tak ze kdyz mi kdokoli zavolá tak to ten hovor nahraje?
    Zvazuju koupi ale co sem koupil podobne app na androidu či iOS tak to nikdy poradne nefungovalo... Myslim tim ze bylo vetsinou na nahrávce slyšet jen me a ne druhou stranu
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: Parrot používám

    FIELDMAN: call recorder jsem si pořídil před parrotem, ale nenahrávalo mi to, když jsem povypínal upozonění a notifikace, už to funguje? Kvůli tomu jsem si koupil parrota.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: no v hub pod záložkou email si zobrazím všechny emaily, pak nahoře je taková šipka, tak na ní kliknu a rozbalí se mi možnosti, jaké podsložky emailu chci zobrazovat(doručené, odeslané, všechny atd...) je tam i koš, ale ten já mám prázdný, asi protože všechno mažu z hubu i ze servru, takže nevím, jestli tam odchází emaily smazané jen z hubu nebo ne :-/
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: Smažu ho jen z aplikace HUB ale na serveru zůstavá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam