• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JOSEF_K: sorry, asi mi uz horko leze na mozek :D
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    HONCKA: To bude mýlka. Můj display byl ok, odešel reprák. Byla to záruční oprava, takže to nestálo nic.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JOSEF_K: Jenom tak pro zajimavost, kolik te stal display?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MADBANANA: Jo, nebýt maličkosti, že záloha nejde načíst, tak bych taky byl asi veselej. Takže obnovuju účty, synchronizuju, nadávám a říkám si, jestli to moje záložní outdoorový evolveo, který sice nic neumí, ale díky tomu bez potíží funguje, přece jen zase nezapnu :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JOSEF_K: Taky bych chtěl funglovou Z10 :) Válí se mi doma červená Limited Edition Z10, kterou táta spálil autonabíječkou a je mi líto tak krásnej telefon nepoužívat :,-(
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tak Z10 se už sice nevyrábí, ale přesto mi ze servisu dorazil fungl nový telefon, asi skladové zásoby. Tak se tady bavím obnovováním záloh atd. Potkalo se to s upgradem na windows 10, takže zároveň testuju kompatibilitu linku a blendu s novým os. Zatím se to tváří funkčně. Tak uvidíme...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    DEMONOFANARCHY: a v nastaveni kalendare/meeting mode mas vypnute vibrace?
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Jde nějako nastavit, by mě telefon neukazoval notifikaci: Režim schůzka je aktivní, já jsem rád že to tak je, ale nechci aby mě vibrovalo v kapse, že tomu tak je.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    já začínám být neštastná z toho, že když si otevřu monitoring, tak systém a pohotovostní režim a zobrazení a nebo třeba přehrávač pro android(který vůbec nevím, co má být zač) mi žerou skoro 30% a to je ten telefon už 6 hodin v naprostém klidu krom jedné sms.....takže ho nepoužívám, leží na pupku( mám zapnuté tohle nsatavení) a baterka si vesele jede dolů....takhle se to teď stává každý den, jediné, co to srovná je připojení k počítači, pak se systém a vše srovná pod procento....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Hledám něco a moc nenacházím,kromě týhle zajímavosti:
    Blackberry Q10/Z10/Q5 Hub trick (refreshing/reset the hub)
    https://www.youtube.com/watch?v=XD35bwUQlxc

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Mě zase strašně padá na Q5 wifina. Většinou vydrží tak pár minut a pak to napíše něco jako connection error
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: já používám facebook messenger, co je normálně integrovaný v HUBu, zprávy to posílá, skupinový chat to umí, nevím jaká je výhoda mít FB messenger jako app
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    taky stejna verze bez zaseku...

    btw vim ze uz se to tu resilo: facebook messenger. posledni kloudny slovo bylo ze funguje droidi, ted uz nefunguje. co kdo pouzivate? zkusil sem nejakej prvni z bbmarketu a neumel skupinovej chat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: Mám stejnou.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Myslel jsem, jaká verze systému. Já mám poslední 10.3.1.1779
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: me beha q10 uplne normalne.. Asi nejjistejsi zpusob je zkusit factory reset a nainstalit si vsechno znovu, ale je to opruz :o)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: systémová..ano tak dlouho už mne to sere..
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Co je poslední aktualizace?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Od poslední aktualizace se mi seká na Q10 hub a to mne ukrutně sere a zdržuje.. má s tím někdo taky zkušenost? Není jak to opravit?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    VITEKK: Díky, přesně tak jsem to nakonec udělal.
    EVZENECEK: Aha, tak to jsem docela zvědavej, jak to dopadne. Bylo mi řečeno, že mi stopro dají novej:). V nejhorším zpátky peníze a za ně asi nějaký aktuálnější bb. Telefon to byl prima, akorát odešlo pár součástek a prakticky z něj nešlo volat, což je u telefonu přece jen protivné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam