• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    JOSEF_K: kdyz migrujes do jineho zarizeni tak je na to trochu jinej postup nez obvykle.. da se vyguglovat navod
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JOSEF_K: Tak jsem to myslel :) Záloha se povedla vždycky, ale obnova nikdy.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MADBANANA: Mně se povedlo zálohy udělat celkem snadno, ale teď jsem se to několikrát pokoušel obnovit a vždycky to skončilo nějakým erorem, neznámou chybou nebo něčím takovým. Záloh jsem měl víc a všechny se chovaly stejně. Ale není to žádná tragédie, stejně se všechno podstatný synchronizuje přes gmail. Akorát je holt pruda tam zase házet všechny účty, nastavovat hesla, připojovat comp atd.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JOSEF_K: Se zálohama jsem měl na Z10 taky problém a teď tu Q10 už ani nezálohuju :D Vždycky to trvalo tejden a pak jsem to buď vzdal nebo se to nakonec stejně nepovedlo.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JOSEF_K: sorry, asi mi uz horko leze na mozek :D
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    HONCKA: To bude mýlka. Můj display byl ok, odešel reprák. Byla to záruční oprava, takže to nestálo nic.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JOSEF_K: Jenom tak pro zajimavost, kolik te stal display?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MADBANANA: Jo, nebýt maličkosti, že záloha nejde načíst, tak bych taky byl asi veselej. Takže obnovuju účty, synchronizuju, nadávám a říkám si, jestli to moje záložní outdoorový evolveo, který sice nic neumí, ale díky tomu bez potíží funguje, přece jen zase nezapnu :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    JOSEF_K: Taky bych chtěl funglovou Z10 :) Válí se mi doma červená Limited Edition Z10, kterou táta spálil autonabíječkou a je mi líto tak krásnej telefon nepoužívat :,-(
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tak Z10 se už sice nevyrábí, ale přesto mi ze servisu dorazil fungl nový telefon, asi skladové zásoby. Tak se tady bavím obnovováním záloh atd. Potkalo se to s upgradem na windows 10, takže zároveň testuju kompatibilitu linku a blendu s novým os. Zatím se to tváří funkčně. Tak uvidíme...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    DEMONOFANARCHY: a v nastaveni kalendare/meeting mode mas vypnute vibrace?
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Jde nějako nastavit, by mě telefon neukazoval notifikaci: Režim schůzka je aktivní, já jsem rád že to tak je, ale nechci aby mě vibrovalo v kapse, že tomu tak je.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    já začínám být neštastná z toho, že když si otevřu monitoring, tak systém a pohotovostní režim a zobrazení a nebo třeba přehrávač pro android(který vůbec nevím, co má být zač) mi žerou skoro 30% a to je ten telefon už 6 hodin v naprostém klidu krom jedné sms.....takže ho nepoužívám, leží na pupku( mám zapnuté tohle nsatavení) a baterka si vesele jede dolů....takhle se to teď stává každý den, jediné, co to srovná je připojení k počítači, pak se systém a vše srovná pod procento....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Hledám něco a moc nenacházím,kromě týhle zajímavosti:
    Blackberry Q10/Z10/Q5 Hub trick (refreshing/reset the hub)
    https://www.youtube.com/watch?v=XD35bwUQlxc

    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Mě zase strašně padá na Q5 wifina. Většinou vydrží tak pár minut a pak to napíše něco jako connection error
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: já používám facebook messenger, co je normálně integrovaný v HUBu, zprávy to posílá, skupinový chat to umí, nevím jaká je výhoda mít FB messenger jako app
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    taky stejna verze bez zaseku...

    btw vim ze uz se to tu resilo: facebook messenger. posledni kloudny slovo bylo ze funguje droidi, ted uz nefunguje. co kdo pouzivate? zkusil sem nejakej prvni z bbmarketu a neumel skupinovej chat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: Mám stejnou.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Myslel jsem, jaká verze systému. Já mám poslední 10.3.1.1779
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: me beha q10 uplne normalne.. Asi nejjistejsi zpusob je zkusit factory reset a nainstalit si vsechno znovu, ale je to opruz :o)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MADBANANA: systémová..ano tak dlouho už mne to sere..
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Co je poslední aktualizace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam