• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BALOSH: me na passportu a manzelce na z30 jede vsechno
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Q10 aktualizacee na 10.3.2.2747 prestaly fungovat vsechny android aplikace vcetne google play, snap taky nejede... tak snad radsi ani neaktualizujte
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: pripadne normalne evernote, ale je to trochu moloch..
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: no vypadá to suprově

    kdyby to někdo znal a věděl, že to funguje, tak budu ráda
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: nasel jsem tohle, osobne s tim ale skusenost nemam
    SlickTasks for BlackBerry 10 | Task Management | GTD
    https://app.slicktasks.com/blackberry10
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    poradíte někdo aplikaci na úkoly? Hledám něco, kam si budu moct zadat úkoly typu jednou denně, každé úterý a čtvrtek a jednou týdně, nesejde mi na nastavení času, ten není potřeba, jde mi spíš o přehled, který si otevřu a vím, že mám 2 úkoly na dnešek a clkově na týden ještě tři, které nezáleží, kdy udělám. Asi to zní chaoticky, ale nechci kalendář, protože to nechci časovat, zároveň se některé úkoly budou propisovat na několik měsíců dopředu, takže si ho chci odškrtnout, ale zároveň mi musí dalšý týden naskočit, líbilo by se mi ještě mít možnost to rozdělit na pracovní a soukromý.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    JYYNA: O necem s rozumnejsi otviraci dobou bys nevedel? Treba do 20:00.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JOSEF_K: Má to 2 polohy: Trojúhelníček "play", dva svislý obdélníčky "pauza". Občas se mi tam jeden z těch symbolů na pár sekund "zasekne", ale vždycky se to spraví samo.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FIELDMAN: Vida, to je docela možný. Dneska se mi tam omylem spustilo nějaký video, který jsem hnedka vypnul, ale asi se stejně načetlo na pozadí. Už to zmizelo samovolně:). Díky.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    JOSEF_K: Je to mediální obsah, spuštěný, ale pauznutý (třeba video v prohlížeči...)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tušíte někdo, co v BB Z10 znamená symbol pauzy (takové ty dva svislé obdélníky) vedle indikátoru nabití baterie vlevo nahoře? Dřív tam nebyl, teď se to bůhvíproč zjevilo. Je jen na aktivní obrazovce, na zamykací ne. Příručka je k ničemu, protože s přehledem ikon se autor neobtěžoval, a vygooglit se mi to taky nedaří...
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    SAMGARR: shopblackberry.cz
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    V kterych prazskych obchodech si muzu osahat BB? Zejmena Z3 a Leap.
    MILAZAJICEK: taky hledam...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Můžete mi poradit aplikaci pro Jabber s podporou chatovacích místností?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ED_EDDIE: kdyby si nesehnal, tak na ebay je novej za cca 450 i s postovnym
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Nemáte někdo 9780 na náhradní díly? potřebuju displej. Díky
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Přesně jak tady píše [ SCHEEZE @ BlackBerry ], ve chvíli kdy pomocí USM připojíš karu k počítači tak se samozřejmě odpojí od BB, takže ji BB ani nemůže dešifrovat.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    k cemu by to sifrovani pak bylo, kdyby stacilo telefon pripnout k pocitaci?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    TLOUDEV: Mass storage je prostě jednou danej protokol, je jasně standardizovaný jak má fungovat a tak navždy fungovat bude dokud někdo nevymyslí UMS2 UMS3 apod. Podstatný ale je, že UMS (USB Mass Storage) je multiplatformní, takže by metodika šifrování musela mít otevřený kód, jinak by to samozřejmě nemohlo fungovat na všech platformách - to ale zase popírá bezpečnostní politiku BB takže by to zase nešlo.
    USB Mass Storage – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/USB_Mass_Storage

    Z tohodle se dá jasně vydedukovat, že to prostě nejde a není to vina blackberry. Vina BB ale je, že nemají zájem ovytvoření BB klienta pro Linux, vzhledem k cílovce US a Canada se jim ani nedivim jelikož procento uživatelů Linuxu tam bude opravdu mizivý.

    Jako dlouhodobej uživatel linuxu řeším Virtualbox / VMWare player Win+BBlink
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: když pripojis kartu jako mass storage, nedostaneš se do ní z telefonu. na to abys mohl číst sifrovana data, musíš ji mít připojenou přes sw BlackBerry. link nebo blend.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam