• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    JAKUBMOKRIS: od jistyho updatu q5 fotak dela imho dosti dobre fotky, ma dobre defaulty a to vcetne barev, ale jen kdyz mas svetelny podminky, v seru nepouzitelne kvuliva zrnu. q10 nevim
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Díky za porovnání, bohužel nejsu pražskej, ale ocenil bych porovnání fotoaparátu. Nebo spíš, nemáš možnost hodit někde na cloud pár fotek z obou?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    materialy a zpracovani... Mam Q10 jako soukromej a 5 jako sluzebni, behem dne preskakuju z jednoho na druhej.

    Q5 je lehci, asi designove modernejsi, povedenejsi. Je to ale takovej plastak dutej. Me celkem vadi "kryci sklo" u ty Q5 je fakt neprijemny na tom rejdit prstama oproti 10ce.


    Q10 je z mnohem lepsich materialu, je mnohem tezsi, ale kovovej ram dava poct nerozbytnosti. Lip se drzi v mejch vetsich rukach a lip se mi na ni pise.

    Zasadni vec bych videl v displeji 10 ma Amoled a je to proste jina trida. Jestli ses prazskej muzem skocit na pivko a muzes si je oba odzkouset a porovnat vedle sebe.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: No tak nejvýznamější rozdíl pro mě je ve foťáku, co jsem tak koukal. Jsou tam ještě nějaký jiný? Vnitřní pamět neřeším....
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: mam oba dva, popisu ti rozdily
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Mám otázku, vyplatí se připlatit si za Q10 namísto Q5?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    to ano a luckypatcher mi to pri instalaci GoogleMaps obesel, jenze u tehle aplikaci se mi to nedari...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    mam stejny priznaky... podle me to je gplay services a parovani aplikace k gmape.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    Zdravím, využíváte nekdo sluzeb uber/liftago a jejich aplikace na Blackberry? Stahnul jsem si je přes Snap a ani s dopomoci luckypatcher se mi nedaří je rozjet. Mám BlackBerry q10. Nějaká rada? Dik
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: ten muj kus pri pouzivani lupal jak se ten plast prohybal. Alespon ze to nemaji vsechny.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: mají je všechny je to ve spodní části nad baterkou při držení to nijak nelupe nebo nevadí... Větší problém je teda to přehřívání to je opravdu otravné dokáže se zahřát i na dost nepříjemnou teplotu kdy už to je problem držet
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: a ten tvuj kousek ma taky ty polomekky zada co pri psani jemne lupaji?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Tak klavesnice na PRIVu je sice dost zvlastni ale psat se na tom da stejne pohodlne jako na jinych BB klavesnicich a to mam pomerne velke prsty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DAGIMAGI: ano je to baterie.
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    Hoj všem! Jen bych se chtěla ujistit, že jsem si správně detekovala problém s mým "stařičkým" boldem 9790, a to docházející baterka. Vyndám z nabíječky (plně nabito), pošlu cca 2 zprávy nebo mi někdo zavolá, či si zapnu hru, jdu na net ....a přístroj se tvrdě vypne. Pokud ho nestrčím zpátky do nabíječky tak se už nezapne (snaží se, to jo...ale marně). Ještě jsem nikdy problém s baterií neměla tak si nejsem jistá jestli to vypadá takhle bo by zatím mohl být jinej problém. Předem díkes za radu/potvrzení :-)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: to je ale podle me dobre. Tedy pokud jde pouzivat nekolik emailu a kalendaru na gmail a nejlepe normalni gmail aplikaci smazat. To je to co se mi na BB 10 libi, HUB.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    CHILDINTIME: přesně tak to musíš udělat aby to fungovalo s HUBem.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MILAZAJICEK: ten gmail nejde pridat jako normalni imap ucet? ... a nepouzivat gmail aplikaci
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: hmm ja od toho taky nakonec upustil.. cenu bych jeste zkousnul ale nechce se mi vracet na android a s passportem sem spokojenej..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: no hub funguje ale neni plne integrovan do systemu. Navic jsem vubec neprisel na to jak do hubu dostat zpravy z BBM, ale to je mozna moje neschopnost. Nebo treba nebere emaily z gmailu ale musíš je stahovat extra v něm. Mel jsem ho tri dny uz jsem ho musel vratit a nepresvedcilo me to. Koupim Blackberry Passport Silver jako posledni zarizeni s BB OS10 a za par let az vsichni prejdou na novy typ sifrovani takze se snim nepripojim kloudne k emailu ani neprectu web ho dam na polici vedle Trea 650
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    a co ten hub, je to spis nahrazka nebo to funguje plnohodnotne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam