• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Děkuji ti pěkně. Popravdě jsem čekal větší rozdíl, Q5 dělá parádní fotky, Q10 je má prokreslenější. Ale asi pudu do Q10, vypadá, že vydrží víc.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Tak tady sou ty fotky: http://cloud.green-garden.cz/index.php/s/iENc7dwL4Da0WR3 heslo je nyx.cz
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    FLUMO: No uz me to napadlo otestovat, jenze

    Q5 je vetsinu casu v kapse, displej vypnutej. Wifi je zapnuta a pripojena cca 20h denne. Automaticky stahovani mailu a tak 3h denne hovoru.
    Q10 whatsap, facebook nonstop casto volaní, kazdej záchod = blesk.cz po vecerech nejaky cteni/serialek.

    Kazdej vyuzívam uplne jinak. Mám ale dojem, že amoled je podstatne uspúornější ne? Jinak ty fotky vypadaly lip z q5 proto sem je sem ani nedaval :-D, na obranu desitky je silně zaprášená, odřená apod. Q5 měla fotky očividně podexponovaný, q10 zase naopak. Komprese a ostatní kvalita byla shodná.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    BALOSH: kdyz jsi na sebe prozradil vlastnictvi obou, jak jsou na tom spotreby obou displeu ve srovnani? q5 display docela sosa baterku mi prijde..
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    JAKUBMOKRIS: od jistyho updatu q5 fotak dela imho dosti dobre fotky, ma dobre defaulty a to vcetne barev, ale jen kdyz mas svetelny podminky, v seru nepouzitelne kvuliva zrnu. q10 nevim
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KUBULA: ted sem narazil na BlackBerry aplikaci OBER for UBER mel by to bejt bb klient pro uber, je za 3 babky
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Super, díky moc
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Urcite, zejtra dojedu domu udelam par fotek z obou, za stejnejch podminek.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Díky za porovnání, bohužel nejsu pražskej, ale ocenil bych porovnání fotoaparátu. Nebo spíš, nemáš možnost hodit někde na cloud pár fotek z obou?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    materialy a zpracovani... Mam Q10 jako soukromej a 5 jako sluzebni, behem dne preskakuju z jednoho na druhej.

    Q5 je lehci, asi designove modernejsi, povedenejsi. Je to ale takovej plastak dutej. Me celkem vadi "kryci sklo" u ty Q5 je fakt neprijemny na tom rejdit prstama oproti 10ce.


    Q10 je z mnohem lepsich materialu, je mnohem tezsi, ale kovovej ram dava poct nerozbytnosti. Lip se drzi v mejch vetsich rukach a lip se mi na ni pise.

    Zasadni vec bych videl v displeji 10 ma Amoled a je to proste jina trida. Jestli ses prazskej muzem skocit na pivko a muzes si je oba odzkouset a porovnat vedle sebe.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: No tak nejvýznamější rozdíl pro mě je ve foťáku, co jsem tak koukal. Jsou tam ještě nějaký jiný? Vnitřní pamět neřeším....
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: mam oba dva, popisu ti rozdily
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Mám otázku, vyplatí se připlatit si za Q10 namísto Q5?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    to ano a luckypatcher mi to pri instalaci GoogleMaps obesel, jenze u tehle aplikaci se mi to nedari...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    mam stejny priznaky... podle me to je gplay services a parovani aplikace k gmape.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    Zdravím, využíváte nekdo sluzeb uber/liftago a jejich aplikace na Blackberry? Stahnul jsem si je přes Snap a ani s dopomoci luckypatcher se mi nedaří je rozjet. Mám BlackBerry q10. Nějaká rada? Dik
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: ten muj kus pri pouzivani lupal jak se ten plast prohybal. Alespon ze to nemaji vsechny.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: mají je všechny je to ve spodní části nad baterkou při držení to nijak nelupe nebo nevadí... Větší problém je teda to přehřívání to je opravdu otravné dokáže se zahřát i na dost nepříjemnou teplotu kdy už to je problem držet
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: a ten tvuj kousek ma taky ty polomekky zada co pri psani jemne lupaji?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Tak klavesnice na PRIVu je sice dost zvlastni ale psat se na tom da stejne pohodlne jako na jinych BB klavesnicich a to mam pomerne velke prsty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam