• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: prestala psat klavesnice. Ale 112 tka vytocit jde. Neslo zadat heslo pro odemceni. Tak jsem zkusil pres protect smazani a mazalo se to ctyri dny a nesmazalo po zapnuti/ vypnuti se to zase automaticky mazalo dalsich nekolik dni bez vysledku. Prvni reakce ze servisu byla ze mi to vratili s tim ze je to zarizeni zamcene v BB Protect a nejde overit zavadu. ??? Ted je to tam zpet s tim ze to snad vyresi rychle.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: proc ho mas v reklamaci?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: to přijď vysvětlit mé q10
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: .....!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PEDROBEAR: Zatím nic. Naopak jak hlásí BALOSH, tak se zrychlil android.
    EXCITE: HUB se neseká.
    BOUCNER: Nejde. Řešil jsem i s podporou...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevíte někdo, jak se zbavit ty příšerný tmobile aplikace, která mi permanentně leze na první stranu? zkoušela jsem jí smazat, dát na další stranu, dát do složky atd...stejně se prostě vrátí zpět, aby mi zabrala místo a čučela na mě...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Tak za mě vidím opravdu skok v rychlosti android aplikaci... doufám, že to není jen placebo :-D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    já chci vyřešit to sekání v HUBu, jinak mi z toho mrdne
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    co se zpomalilo tentokrát?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Luxus na Q10 stahuju a Q5 hotovo
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak mi právě pípla aktualizace na Classicu u Vodafonu. Teď běžím na 10.3.2.2836...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: projed si tohle vlakno, nevim, jestli se to povedlo, nemam cas to procitat
    Remove Android support from BB10! - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/blackberry-10-os-f269/remove-android-support-bb10-937492/
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    BALOSH: Tech rozdilu je tamn víc, například širší tělo pod tlačítkem.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Podle me to neni cina, mam jinej ten kablik, celogumovej z jednoho kusu. Ta cina tam ma nacvaklej plastovej. Na zadech krabicky je prolis logo BlackBerry bylo to s original baterkou s holostitkem (vim ze ten nic neznamena). kazdopadne ten boxik vypada vzhledove jinak nez ta cina.

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: Skoda, ta cena vypadala opravdu pekne
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KAZATELL: Tyvole tak ještě lepší 239,- http://www.jhmobil.cz/ ale už není v nabídce... bylto asi nějakej eror nebo výprodej.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: no za 300 je to pěkná cena...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: přesně , přijde mi že i když ho úmyslně nepouzijes stejne se startuje.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: Ke? Jakej android player? Jako odstranit z toho moznost poustet android aplikace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam