• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: Skoda, ta cena vypadala opravdu pekne
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KAZATELL: Tyvole tak ještě lepší 239,- http://www.jhmobil.cz/ ale už není v nabídce... bylto asi nějakej eror nebo výprodej.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BALOSH: no za 300 je to pěkná cena...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: přesně , přijde mi že i když ho úmyslně nepouzijes stejne se startuje.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: Ke? Jakej android player? Jako odstranit z toho moznost poustet android aplikace?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    FIELDMAN: ja sem to kupoval podle me za 3 stovku origo baterku plus tu "skrinku" pokusim se to najit v mailech je to tak mesic.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Když jsem zmínil ty android aplikace tak ted az se mi vrati passport z reklamace tak bych ho rad provozovak bez android playeru je to možné ? Ho nejak vykuchat?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Stojí to pár stovek i s baterkou... ZDE
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ta nabijecka/power banka by se sikla, nemáte někdo navíc? Baterku mam
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: viber pres snap funguje. :(
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    tohle je externi nabijecka a zaroven powerbank. v ty krabicce mas nabitou baterku, bud ji proste vymenis nebo nechas kde je a kablikem dobijis.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    BALOSH: Mám powerbanku, takže tohle je v suchu, ale druhou baterku do toho asi koupim
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---

    mel jsem na mysli budoucnost. s androidem 5 podpora celkem ochabne.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    jo vsem Q10 kam silne doporucuju toto

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    JAKUBMOKRIS: používám skype prakticky denně (a jeho chybovost a hrůzu nepřikládám za vinu passportu ani OS10), watsup taky sem tam, twitter, mapy cz, Yr počasí, runtastic, idnes, tumblr, éčka, babbel atd a maká v pohodě, viber nevím, nepoužívám.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    JAKUBMOKRIS: ale hovno, keca ;) Pouzivam bezne android aplikace rekl bych tak 3/4 funguje bezproblemu. Zadnej bug se sdilenim site nemam ani na q5 ani na q10. Skype mi funguje.

    Pouzivam:
    facebook, twitter, instagram, nyxdroid ssh klient, world of tanks assitant, aladin, meteoradar, mapy.cz, whatsapp, office forsquare, firefox nawfree, whatsapp, soundhound, mbank... nemam problem s nicim, kde nefunguje app tam funguje web.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    BALOSH: jo tak to staty nebudou prukazny, ale dik za fotky
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    RAINBOF: To je to fakt s těma aplikacema taková bída? Jsem čekal, že aspoň ty základní pofrčí, jak mají.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: skype funguje mizerne, whatsapp nejak funguje, viber tusim nema.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam