• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen se chci zepatat k tomu OTG vím že to kdysi nešlo ale o podpoře se hodně kecalo, přidali jí nakonec do palybooku ? na bb Q10 není (teď jsem to zkusil)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KLAIR: no jestli jsi zkusila smazat bb manager, ten program, přes který to otvíráš. Jednu dobu mi nešel na jednom komplu vůbec připojit telefon. Smazala jsem to a znovu nainstalovala a všechno je teď v pořádku
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RAINBOF: nerozumet reci tveho kmene....

    smaznout v pc nebo playbooku? kde to najdu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: jinak též často pomůže smaznout BlackBerry manager a ručně odmazat tu složku s profilem co si vyrabi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KLAIR: otg flash
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, moc prosím o pomoc. potřebuji si dát do použitelného stavu blackberry playbook a nevím, kudy do toho. Playbook se odmítá zkamarádit s počítačem a já z něj tedy nemohu stáhnout soubory a nechce se mi dávat playbook do továrního nastavení, dokud nemám soubory v bezpečí. Jde o nějaké fotky, pár videí...
    Když playbook připojím přes USB, tak se tváří, že se načítá, ale pak ho v počítači nejsem nijak schopná najít. Nemáte prosím nějaký tip, kudy do toho?
    Některé soubory se mi podařilo různě poslat přes úschovny a ulož to, ale je to pomalé a otravné. A jedno (asi hodinové) video se vůbec nechce nahrát (ne, není tam žádná sprosťárna, jen jsme dělali videorecept na sushi)

    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: A tovarní nastavení si zkoušel :-D ? Myslím jestli se seká i bez nahrané zálohy.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: zkoušel, nepomohlo. Ale uvidíme, včera se mi stáhla aktualizace systému,tak třeba to je vyřešený.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Asi blbá otázka, ale restart HUBu gestem jsi zkusil?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BALOSH:
    1)email firemní, facebook a víc nic.
    2) stahovat obrázky atomaticky- vypnuto
    přizpůsobení emailu obrazovce -vypnuto
    zobrazit překryvná tlačítka -vypnuto
    Jinak vše zapnuto

    To sekání začalo po přeposledním updatu. Poslední to nevyřešil
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: Tak si to poĎ rozebrat a najdem to:

    1, Co máš za aplikace v hubu? Já mám nasledující a nesekaj:
    whatsapp
    twitter
    gmail
    email
    facebook
    iGrann (instagram klient)

    2 Nastavení hubu
    /Zobrazení a akce - vypnuté "Stahovat obrázky automaticky"


    zbytek tam nemám nic extra nastaveno
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: kupovany je v agore a ta ho posila nekam na slovensko. Nevim ted z hlavy tu firmu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: jo taky mi vratili q10 ze servisu protoze byla zamcena pres protect :o) A jen pro info pres jaky servis to resis?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: prestala psat klavesnice. Ale 112 tka vytocit jde. Neslo zadat heslo pro odemceni. Tak jsem zkusil pres protect smazani a mazalo se to ctyri dny a nesmazalo po zapnuti/ vypnuti se to zase automaticky mazalo dalsich nekolik dni bez vysledku. Prvni reakce ze servisu byla ze mi to vratili s tim ze je to zarizeni zamcene v BB Protect a nejde overit zavadu. ??? Ted je to tam zpet s tim ze to snad vyresi rychle.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: proc ho mas v reklamaci?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: to přijď vysvětlit mé q10
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    FIELDMAN: .....!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PEDROBEAR: Zatím nic. Naopak jak hlásí BALOSH, tak se zrychlil android.
    EXCITE: HUB se neseká.
    BOUCNER: Nejde. Řešil jsem i s podporou...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevíte někdo, jak se zbavit ty příšerný tmobile aplikace, která mi permanentně leze na první stranu? zkoušela jsem jí smazat, dát na další stranu, dát do složky atd...stejně se prostě vrátí zpět, aby mi zabrala místo a čučela na mě...
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Tak za mě vidím opravdu skok v rychlosti android aplikaci... doufám, že to není jen placebo :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam